VSE
VSE
Belimo

TOP 10 najčítanejších článkov o termostatoch

Viete o tom, že v denníku Energie-portal.sk sa pravidelne venujeme technologickým novinkám v termostatoch?

TOP 10 najčítanejších článkov o termostatoch

TOP 10

Prečítajte si, ktorých TOP 10 je u nás najčítanejších za ostatný rok:

  1. Termostatické hlavice sú výhodné riešenie. Poradíme, ako s nimi ušetriť viac. Termostatické hlavice pre radiátory môžu vašej domácnosti pri správnom používaní znížiť náklady na kúrenie až o 15%. Ako fungujú? Ako ich nastaviť? Prečítajte si všetko dôležité na jednom mieste. | 1.079
  2. Termostatické ventily. Ako nastaviť hlavice po sezóne? Viete, čo máte robiť po skončení vykurovacej sezóny? | 722
  3. Wi-Fi termostaty budú trendom aj v roku 2017. Dôvod na radosť? Termostaty ovládateľné na diaľku pomocou Wi-Fi sa napriek stále vysokej cene tešia vo svete postupne rastúcemu dopytu. V novom roku by rozvoj technológie mohol priniesť nižšie ceny a Wi-Fi termostaty by mali získavať na trhu čoraz väčší podiel. | 680
  4. Honeywell predstavuje novú verziu svojho termostatu. Sám vám zakúri. Novinka je vylepšením staršieho modelu, o ktorom sme písali v januári. | 564
  5. Nest expanduje v Európe. Termostaty bude predávať aj v Rakúsku. Americká spoločnosť Nest začne svoje produkty oficiálne predávať v ďalších štyroch európskych krajinách. Svoj inteligentný termostat ponúkne za 249 eur. Vlastník firmy, internetový gigant Google, s výsledkami Nestu spokojný nie je. | 512
  6. Oplatí sa investovať do inteligentného termostatu? Smart termostat sa automaticky učí a prispôsobuje vašim preferenciám. Zachováva úroveň pohodlia aj pri zmenených podmienkach.
  7. Dopyt po Wi-Fi termostatoch je, odrádza však vysoká cena. Výrobcovia sa už prispôsobujú, aj vďaka lacnejším komponentom a vyspelejšej technológii.
  8. Schneider Electric spustil predaj termostatu novej generácie. Schneider Electric spustil predaj termostatu Wiser Air, ktorý má ambíciu byť „múdrejší“ ako iné smart zariadenia.
  9. Ako nastaviť termostat pred dovolenkou? Poradíme Termostat potrebuje vašu pozornosť ako v zime - tak aj cez leto. V prípade, že svoju domácnosť klimatizujete, úplné vypnutie klimatizácie počas dovolenky nemusí byť najracionálnejšia voľba.
  10. Nest predstavila termostat, ktorý sa dokáže učiť a komunikuje so smartfónom. Googlom vlastnená firma Nest v utorok predstavila v Európe termostat novej generácie, ktorý umožňuje cez telefón regulovať ohrev vody i vykurovanie a dokáže dopredu vypočítať množstvo potrebného plynu. Na Slovensku zatiaľ nie je v predaji.

Rebríčky TOP 10

A to nie je všetko. Ak si predplatíte náš denník, neujdú vám ani ďalšie najčítanejšie články z rôznych oblastí. Pozrite si prehľad TOP10 NAJČÍTANEJŠÍCH ČLÁNKOV v týchto oblastiach:

LEGISLATÍVA

TZB/HVAC

SOLÁRNA ENERGIA

ELEKTROMOBILITA

PLYN

ELEKTRINA

TEPELNÉ ČERPADLÁ

BIOPLYN

Predplatné

Poznáte, čo všetko obsahuje naše predplatné?

Za 99 € plus DPH získate na 1 rok:

Ako si nás predplatiť?

Naše predplatné si môžete objednať jednoducho online. Ak by ste však potrebovali objednávku sprocesovať cez svojho zamestnávateľa, alebo je pre Vás objednávanie online zložité, stačí si stiahnuť tento nový formulár (formát RTF) a zaslať nám ho vyplnený na e-mail: info@proenviro.eu.

Ďakujeme.Diskusia (0)

Pridajte komentár

Táto funkcia zabraňuje robotom pridávať neadekvátne príspevky. Zadajte prosím overovací kód, ktorý je výsledkom uvedeného vzorca.Pre pridanie nového komentára sa prosím prihláste.


Mohlo by vás zaujímať

Drevo, uhlie, pelety a brikety používa 190-tisíc domácností. SHMÚ zmapoval vykurovanie

Drevo, uhlie, pelety a brikety používa 190-tisíc domácností. SHMÚ zmapoval vykurovanie

Vykurovanie slovenských domácností zodpovedá za 13 % emisií v energetike. Tieto emisie momentálne legislatíva nereguluje.

Monitoring energetiky | 23. - 28. 11. 2023

Monitoring energetiky | 23. - 28. 11. 2023

Prehľad energetických noviniek v médiách, verejnej správe a legislatíve za uplynulé obdobie.

Ponúkajú investície do SPP. Na sociálnych sieťach úradujú podvodníci

Ponúkajú investície do SPP. Na sociálnych sieťach úradujú podvodníci

Ponuka na investíciu do SPP, ktorá sa objavila na sociálnych sieťach je podvod. Zlodeji môžu zneužiť citlivé údaje.