Ako spolupracovať | ENERGIE-PORTAL.SK
Eversheds Sutherland
VSE
Belimo 2

PREDPLATNÉ

Za 99 € plus DPH získate:

*Pre mestá a obce platí zvýhodnené predplatné 80 € +DPH.


POSTUP PREDPLATENIA

Vstúpte do systému cez PRIHLÁSENIE.

Ďalšími krokmi Vás už vedie systém sám, t.j.:

  1. Ak ešte nie ste zaregistrovaní, zaregistrujte sa
    (registrácia je zadarmo, služba nebude nikdy spoplatnená).

  2. Po tom, čo sa zaregistrujete, vstúpte do svojho účtu.

  3. Vo svojom účte vyplňte objednávku.

  4. Po vyplnení objednávky Vám systém vygeneruje zálohovú faktúru. Objednávku môžete buď uhradiť platobnou kartou cez platobnú bránu a svoje predplatné tak aktivovať ihneď alebo využiť možnosť platby prevodom.

  5. Ak ste si vybrali možnosť platby prevodom, uhraďte zálohovú faktúru.

  6. Po zaregistrovaní prijatia platby - pri platbe prevodom spravidla do 48 hodín od Vášho odoslania pokynu na úhradu - Vám príde informačný e-mail o sprístupnení predplatného. Od tohto momentu ste naším predplatiteľom so všetkými sprístupnenými službami.

  7. Hneď potom si vo svojom účte môžete skontrolovať a vytlačiť vyúčtovaciu faktúru. Tá je riadnym daňovým dokladom. V prípade, že máte záujem o zaslanie vyúčtovacej faktúry i s pečiatkou a podpisom, zašleme Vám ju na na vyžiadanie poštou.

Nezabudnite si prečítať Všeobecné obchodné podmienky.

Poznámka: Faktúra, ktorú vidíte vo Vašom systéme, je riadnym daňovým dokladom. V prípade, že máte záujem o zaslanie faktúry i s pečiatkou a podpisom, zašleme Vám ju na na vyžiadanie zašleme poštou pre založenie do vašej administratívy.


Monitoring

Predplatitelia – fyzické a právnické osoby so sídlom v Slovenskej republike – si počas objednávania služieb môžu zvoliť, či majú záujem dostávať monitoring odpadového hospodárstva a/alebo monitoring energetiky v SR, ktorý im bude doručovaný denne v pracovné dni na e-mailovú adresu zadanú v objednávke.