Anton Remšík: Z geotermálu už vykurujeme sídliská
Geotermálnych zdrojov má Slovensko
viacero, na výrobu elektriny sú však vhodné len niektoré, hovorí
Anton Remšík zo Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra v
Bratislave. Rozhovor vyšiel vyšiel v mesačníku <a href="/Dokument/co-by-vam-nemalo-ujst-energo-201303-101416.aspx">ENERGO
2012/03</a>.