Lenka Šarláková Štát už s elektrárňami podpísal zmluvu o zlacnení elektriny. Ďalší krok treba stihnúť do 16. decembra Ministerstvo hospodárstva dostalo požiadavku od Európskej komisie.
Štát už s elektrárňami podpísal zmluvu o zlacnení elektriny. Ďalší krok treba stihnúť do 16. decembra Ministerstvo hospodárstva dostalo požiadavku od Európskej komisie.