Eversheds Sutherland
INNOGY
Belimo 2

VSE otvorila Zákaznícke centrum ako miesto zážitkov

Východoslovenská energetika (VSE) v Košiciach otvorila moderné Zákaznícke centrum. Koncept je inšpirovaný predajňami úspešných svetových značiek a zákazníkov v ňom čaká multikanálový zážitok.

VSE

Zákaznícke centrum VSE / Foto: VSE

Zákaznícke centrum VSE je orientované na zákazníka a na to, ako mu spestriť jeho návštevu. Pri tvorbe konceptu sa spoločnosť inšpirovala predajňami úspešných svetových značiek.

„Opreli sme sa aj o najnovšie poznatky o nákupnom správaní zákazníkov. Budúcnosť bude patriť firmám, ktoré ponúknu multikanálový zážitok a skúsenosť,“ hovorí Miroslav Kulla, predseda predstavenstva spoločnosti.

Kľúčové bolo spojiť značku VSE s týmto trendom. „Rozhodli sme sa pre spojenie štyroch živlov. Zákaznícke centrum ponúka inšpirácie k využitiu tepla, svetla, vody a vetra v domácnostiach zákazníkov,“ prezrádza M. Kulla.

Ako to v Zákazníckom centre vyzerá?

Zákaznícke centrum sa nachádza na Mlynskej 31 v Košiciach, v sídle spoločnosti a vzniklo presťahovaním centra, ktoré roky zákazníci navštevovali na Hollého ulici v Košiciach.

Svojich návštevníkov víta od mája 2021 a je najväčším centrom spomedzi všetkých deviatich centier spoločnosti VSE. Jeho otvoreniu predchádzala rozsiahla rekonštrukcia priestorov.

Foto: VSE

Dizajn

Priestory ZC sú kombináciou moderného čistého dizajnu a prírodných prvkov. Hlavnú rolu hrá biela farba a drevo, ktoré sú doplnené zelenými machovými stenami a zelenými sedačkami.

Foto: VSE

Atmosféra elementov

V čakárni rozhodne zaujme podsvietená stena s dizajnom stromu, ktorá bude celý rok zvýrazňovať atmosféru elementov. Podsvietenie umožňuje meniť farbu a prispôsobiť ju ročnému obdobiu.

Vedľa tejto steny sa nachádza veľkoplošná obrazovka ako hlavný komunikačný nástroj s návštevníkmi centra.

Atmosféra a komunikačná téma sa budú obmieňať každé tri mesiace, podľa toho, čo je pre zákazníka v danom období roka zaujímavé a užitočné. Pri otvorení to bola voda, na jeseň ideme v znamení tepla a vykurovania a podobne.

Foto: VSE

Foto: VSE

Foto: VSE

Galéria

Galéria alebo prístupová chodba k predajcom je pre svoju dĺžku a členenie stĺpov ideálna pre prezentáciu. Nachádzajú sa tu postery predstavujúce produkty VSE a živé machové obrazy, ktoré dokladujú, že ZC je kombináciou moderného čistého dizajnu a prírodných prvkov.

Foto: VSE

Priestor čakárne je viacúčelový

Novinkou sú podujatia pre zákazníkov. Na jeseň čaká zákazníkov priamo v Zákazníckom centre (ZC) niekoľko vzdelávacích aktivít zameraných na moderné a ekologické spôsoby vykurovania.

Zámerom spoločnosti je, aby sa všetky Zákaznícke centrá VSE stali poradcami pre domácnosť. Aby ich zákazníci navštevovali vždy, keď sa chcú dozvedieť niečo nové o energiách vo svojej domácnosti, ak sa zaujímajú o inteligentné / smart domácnosti, alebo hľadajú zelené riešenia.

Jeseň bude patriť teplu

„Pripravené máme súťaže, ktoré budú motivovať zákazníkov k návšteve nášho centra,“ prezrádza M. Kulla.

V tomto týždni začala prvá s názvom kotol plný ponožiek. Spoločnosť vytvorila aj sériu krátkych videí. Samozrejme, zákazníci majú možnosť sledovať ich počas svojej návštevy ZC.

Pripravené videá prezentujú riešenia pre domácnosti, prinášajú jednoduché, no účinné tipy týkajúce sa vykurovania a ktoré zároveň šetria životné prostredie.

VSE tak pokračuje v nastolenom „zelenom“ trende. VSE sa už niekoľko rokov venuje energetickej efektívnosti a zákazníkom pomáha šetriť energiu i životné prostredie. Od apríla tohto roku prišla aj s ponukou dodávky zelenej elektriny. Viac informácií o tejto ponuke nájdete na webe www.zelenaenergia.sk.


Spoločnosť VSE je komunikačným partnerom Energie-portal.sk.


Mohlo by vás zaujímať

Pozvánka na konferenciu: ENERGOFÓRUM® 2021

Pozvánka na konferenciu: ENERGOFÓRUM® 2021

Najväčšie osobnosti slovenskej energetiky budú diskutovať na 15. ročníku konferencie pod záštitou Ministerstva hospodárstva SR. Podujatie bude možné premiérovo sledovať online.

Implementácia Monte-Carlo simulácie do procesov obchodovania s energetickými komoditami

Implementácia Monte-Carlo simulácie do procesov obchodovania s energetickými komoditami

Situácia na trhoch s energetickými komoditami sa dynamicky mení. Preto je nevyhnutné mať k dispozícii nástroje, ktoré umožnia nielen rozpoznať zmenu trhu, ale aj simulovať takéto situácie na trhu a posúdiť ich vplyv na obchodné portfólio.

VSE ubezpečuje zákazníkov, že dodávka elektriny je pre nich zabezpečená

VSE ubezpečuje zákazníkov, že dodávka elektriny je pre nich zabezpečená

Východoslovenská energetika zabezpečí plynulú dodávku elektriny. Zo strany zákazníkov spoločnosti SLOVAKIA ENERGY nie sú potrebné žiadne úkony.