VSE
VSE
Belimo

Solárne panely Bratislava

Predaj solárnych panelov, fotovolatických panelov, fotovoltaických systémov v Bratislave.

Solárne panely Bratislava

Flickr

  • Slovník |  10.09.2015 |  redakcia

Zoznam predajcov je priebežne aktualizovaný. Kontaktné údaje sú získané buď priamo od predajcu, alebo z internetových stránok predajcov. Informácie sú vzhľadom na neustály vývoj na trhu bez záruky.

KONTAKTY

ALTENER, s.r.o.

Collect Sun s.r.o.

Ponúkame: IBC Solar pôsobí na trhu už viac ako 30 rokov ako popredný svetový špecialista pre fotovoltiku. Firma predáva solárnu techniku, predovšetkým solárne panely. Vysoko kvalitné produkty pre výrobu solárnej energie sú vhodné pre fotovoltické zariadenia na strechách rodinných domov ale aj pre väčšie projekty. IBC SOLAR ponúka kompletny servis od plánovania projektov až po finálnu dodávku fotvoltických panelov zákazníkovi. IBC SOLAR ponúka produkty vysokej kvality výhradne od popredných svetových výrobcov. Spoločnosť má vyvinutý vlastný systém riadenia kvality dodávok, nezávisle od výrobcov.

Daia s.r.o.

Daia s.r.o. vznikla v roku 2008 ako odpoveď na priaznivú situáciu vo fotovoltaickom segmente na Slovensku .Dovtedy fungovala spoločnosť ako živnosť ( od roku 2003 ) so zámerom špecializovať sa na fotovoltaické systémy. V súčasnosti je firma profilovaná na realizáciu solárnych riešení so zameraním na inštaláciu fotovoltaických elektrární pre majiteľov objektov , ktorí uvažujú nad využitím slnka ako zdroja elektrickej energie .

Prečítajte si tiež
Predajcovia solárnych panelov
Zoznam predajcov a inštalatérov fotovoltických zariadení na Slovensku. .

Duratherm, s.r.o.

Nie sme žiadny nováčik v problematike ako je návrh a montáž tepelných čerpadiel, solárnych panelov a solárneho príslušenstva. Našou veľmi silnou stránkou je tiež návrh montáž a servis MaR (meranie a regulácia) a služieb s tým spojených.

ECBA s.r.o.

Ponúkame Vám kvalitné a overené produkty, certifikované CE v európe TUV Rheiland IEC61215, IEC61730. Dodávame kompletné riešenia "na kľúč" ON-GRID, alebo OFF-GRID, či ohrev vody fotovoltikou. Vytvorili sme pre Vás mimoriadne výhodné sety pre malé jednofázové inštalácie pre rodinné domy v súlade s novou legislatívou v SR. Tieto sety sú optimalizované z hľadiska výkonu/ceny.

PRO Solar, s.r.o.

Fotovoltaické systémy sa používajú na výrobu elektrickej zo slnečnej energie. Základom systému je slnečný modul.Slnečný modul ktorého základom je solárny článok z kremíka, pohlcuje slnečné žiarenie a premieňa ho na jednosmerný elektrický prúd. Prúd z modulu je skladovaný v batériach. Energiu z batérií môžeme zmeniť pomocou meniča z pôvodných 12/24V na 220V 50Hz. Systém sa navrhuje na základe požadovaného výkonu.Veľkou výhodou je nezávislosť a možnosť napájania elektrických spotrebičov aj na miestach bez elektrickej energie.

RT eko s.r.o.

Solárne kolektory sa najčastejšie používajú na ohrev vody, na vykurovanie bazénov prípadne aj na podporu samotného vykurovania. Avšak solárne kolektory je vhodné použiť pre budovy, ktoré využívajú nízkoteplotné vykurovacie systémy (podlahové, stropné či stenové) a sú kvalitne zateplené, t.j. ich tepelné straty sú na úrovni nízkoenergetických stavieb.

Vo všeobecnosti slnečné kolektory pokryjú 50-70% ročnej potreby teplej vody v domácnosti. V lete postačuje ohrievať teplú vodu pre potreby domácnosti takmer výlučne solárnym kolektorom, avšak v zime teplá voda vyrobená takýmto spôsobom dokáže pokryť potrebu teplej vody len čiastočne. Je potrebné si uvedomiť, že slnečné kolektory sú len jednou z častí solárneho systému.

Okrem nich solárny systém pre správne fungovanie potrebuje ďalšie dôležité komponenty, ako napríklad obehové čerpadlo, zásobník teplej vody s výmenníkom tepla, regulačnú jednotku, expanznú nádobu a ďalšie prepojovacie a upevňovacie komponenty.

renerga SK s.r.o.

Fotovoltaické elektrárne. Tvorba vykonávacie projektovej dokumentácie na výstavbu fotovoltaických elektrární. Realizácia. Autorský dozor. Návrh a realizácia hybridných fotovoltaických elektrární. Ponuka komplexné činnosti súvisiace s návrhom, optimalizáciou a realizáciou fotovoltaických elektrární s dotovanou formou výkupu elektrickej energie. Tuzemské i zahraničné, strešné aj poľný, hybridný.

Návrh a realizácia hybridných, ostrovných a poloostrovná fotovoltaických systémov. Riešenie nezávislosti v dodávke elektrickej energie a tepla. Ponuka riešenia sebestačnosti v dodávke elektrickej energie. Táto oblasť je široká a rozmanitá a požiadaviek a spôsobov riešenia je veľké množstvo. Pri realizácii týchto požiadaviek budeme radi vašimi partnermi.


Diskusia (0)

Pridajte komentár

Táto funkcia zabraňuje robotom pridávať neadekvátne príspevky. Zadajte prosím overovací kód, ktorý je výsledkom uvedeného vzorca.Pre pridanie nového komentára sa prosím prihláste.


Mohlo by vás zaujímať

Predajcovia brikiet, peliet a palivového dreva na Slovensku

Predajcovia brikiet, peliet a palivového dreva na Slovensku

Zoznam predajcov peliet a a mapu obchodov, ktoré sú priebežne aktualizované.

Geotermálna energia

Geotermálna energia

Geotermálna energia (z gréčtiny. „Geos“ - „zem“ a „thermal“ znamená „teplo“) je prejavom tepelnej energie zemského telesa, ktorá vzniká rozpadom rádioaktívnych látok a pôsobením slapových síl (slapové javy sú periodické zmeny rozloženia zemskej hmoty vznikajúce v podstatnej miere vplyvom obehu a príťažli­vých síl Mesiaca a v menšej miere vplyvom Slnka).

Predajcovia kotlov na Slovensku

Predajcovia kotlov na Slovensku

Pozrite si exkluzívny zoznam obchodov s kotlami v SR. Zoznam a mapa sú priebežne aktualizované.

X
X
X
X