VSE
VSE
Belimo

Elektrikári Žilina

Elektrikári, ktorí poskytujú služby v meste Žilina. Kontakt, adresa a webové stránky.

Elektrikári Žilina

Hľadáte elektrikára Žiline? Nižšie nájdete zoznam 11 elektrikárov a firiem, ktoré poskytujú elektroinštalačné a príbuzné práce v meste a okolí. Pri každej z prevádzok je uvedená adresa sídla, emailový či telefonický kontakt, prípadne jej webové stránky.

Elektrikári v Žiline

Profinel s.r.o.

Elektroinštalácie - montáž, realizácia elektroinštalácií do domov, bytov a priemyselných objektov, projekcia, revízie, alarmy, elektroporuchy.


SLOVENERGY, s.r.o.

Elektromontážna a inžinierska činnosť, poradenstvo, projektovanie, odborné prehliadky a skúšky.


Electro Team s.r.o.

Komplexné riešenie elektroinštalácií, projekčné práce, revízie elektr. zariadení, elektronický zabezpečovací systém, elektro poradenstvo.


Ján Kováč BONITA

Opravy a údržba elektrických zariadení do 1 000 V, elektroinštalačné práce, revízie a skúšky výťahov, zámočnícke práce, zváračské práce, maliarske práce, demolácie, prestavby.


Peter Štaffen – elektroinštalácie

Celková elektroinštalácia do 200 m obytnej plochy - inštalácia elektrických rozvádzačov, zemnenie, celkový výplet rozvádzača.


P.K.L. elektrik, s.r.o.

Elektroinštalačné a elektromontážne práce - inštalácie, bleskozvody, zemné a závesné prípojky, televízne, intenetové rozvody, revízie, projektové dokumentácie, kamerové systémy, servis.


Martin Ščibran - ELEKTRIKER

Elektroinštalačné a elektrikárske práce. Opravy a údržba elektrických zariadení do 1000 V. Kvalitné kompletné elektrikárske, údržbárske a elektroinštalačné práce. Opravy, prerábky, údržba, poradenstvo, záruka a servis pre Váš dom, byt, panelákový vchod, garáž, chatku a firmu.


Martin Časnocha

Všetky elektrikárske práce ako napríklad opravy a výmeny ističov, opravy spotrebičov, rekonštrukcie elektrických rozvodov . Všetko od drobných elektrikárskych opráv po rozsiahle montáže či revízie.


ABau, s.r.o.

Kompletné domové a bytové elektroinštalačné prace, montáž bleskozvodov, revízie.


Elver.sk

Elektroinštalačné a elektrikárske práce realizácie komplexnej elektroinštalácie, prerobenie starej, montáž elektrospotrebičov, vypracovanie revíznej správy, profesionálne zabezpečenie domácnosti.


Ing. Peter Hric

Elektrikár.


Jozef Arendárik – elektrikár – AREKA ELEKTRO

Kompletná elektroinštalácia rodinného domu, bytu, panelového bytu, ale aj priemyselných objektov – zapojenie a opravy silnoprúdových rozvádzačov – zapájanie spotrebičov – montáž svetiel, vypínačov a zásuviek.

Zoznam elektrikárov v Žiline priebežne aktualizujeme, za presnosť údajov neručíme.


Diskusia (0)

Pridajte komentár

Táto funkcia zabraňuje robotom pridávať neadekvátne príspevky. Zadajte prosím overovací kód, ktorý je výsledkom uvedeného vzorca.Pre pridanie nového komentára sa prosím prihláste.


Mohlo by vás zaujímať

Elektrikári Bratislava

Elektrikári Bratislava

Elektrikári, ktorí poskytujú služby v meste Bratislava. Kontakt, adresa a webové stránky.

Elektrikári Trnava

Elektrikári Trnava

Elektrikári, ktorí poskytujú služby v meste Trnava. Kontakt, adresa a webové stránky.

Cena peliet a brikiet na Slovensku. Pozrite si náš prehľad

Cena peliet a brikiet na Slovensku. Pozrite si náš prehľad

Koľko stoja pelety a brikety na Slovensku? Pozrite si porovnanie cien aké ceny ponúkajú predajcovia peliet a brikiet vo vašom okolí.