VSE
VSE
Belimo 2

Elektrikári Bratislava

Elektrikári, ktorí poskytujú služby v meste Bratislava. Kontakt, adresa a webové stránky.

Elektrikári Bratislava

Hľadáte elektrikára v Bratislave? Nižšie nájdete zoznam 42 elektrikárov a firiem, ktoré poskytujú elektroinštalačné a príbuzné práce v meste a okolí. Pri každej z prevádzok je uvedená adresa sídla, emailový či telefonický kontakt, prípadne jej webové stránky.

Elektrikári v Bratislave

RiKaPro, s.r.o.

Elektroinštalácie - elektrikárske práce domov, bytov, kancelárií a priemyselných priestorov, rekonštrukcie a opravy elektroinštalácií, montáže bleskozvodov, telefónov, kamier a antén, poradenstvo.


Monteris s.r.o.

Elektrikári - výmena elektroinštalácií v bytoch, domoch. Zapájanie elektrospotrebičov, oprava havarijných stavov, výpadok prúdu. Oprava, výmena, presúvanie zásuviek, montáž svietidiel a ďalšie príbuzné práce.


MARCO – Marek Šlégr

Certifikovaný elektrikár. Elektroinštalácie, výmeny rozvodov, analýzy elektroinštalácie.


Peter Čuřík – elektrikár

Certifikovaný elektrikár. Drobné elektroinštalačné práce aj komplexné elektroinštalácie.


Rudolf Vacula – Elektrikár Bratislava

Elektroinštalačné práce - riešenia pre údržbu a výmenu starších ističov, zabezpečenie prevádzky budov, opráv a servisných zásahov, zapojenie elektrospotrebičov, montáž osvetlenia, výmena vedení.


Renoving, s.r.o.

Stavebná činnosť - zemné práce, zakladanie stavieb, konštrukcie, rekonštrukcie budov a novostavieb. Realizácia inžinierskych sieti. Strechy, klampiarske práce. Uvádzanie zariadení do prevádzky.


ELPET, s.r.o. – Elektro

Elektroinštalačné práce, odstraňovanie porúch elektrickej inštalácie, elektrorevízie a revízie bleskozvodov, montáž svietidiel a elektrických spotrebičov.


Pavel Dorotka – PD Elektro

Elektrikárske práce - elektroinštalácie v domoch, bytoch a priemyselných objektoch.

  • Adresa: Roľnícka 241, 831 07 Bratislava
  • Telefonický kontakt: 0903 787 905
  • Email: palodorotka@centrum.sk 
  • Web: nie je k dispozícii

POHAS SK, s.r.o.

Havarijná služba, kúrenárske práce, elektroinštalácie, vodoinštalácie a plynoinštalácie. Kanalizačné práce, monitoring potrubia.


Ján Juhás – Elektrik

Elektroinštalácie, opravy elektrických strojov, prístrojov a zariadení spotrebnej elektroniky.


Majel – Elektroinštalácie

Oprava elektroinštalácií, zásuviek a vypínačov. Rekonštrukcia elektroinštalácie. Zapojenie spotrebičov.


Jozef Henček – OPEL Z

Montáž, rekonštrukcie, údržba a servis elektrických zariadení, vrátane bleskozvodov. Elektroinštalácie, revízie a servis svietidiel, zásuviek a spotrebičov.

Rastislav Trenčanský – elektrikár

Montáž, rekonštrukcia, údržba a servis elektrických zariadení a bleskozvodov v objektoch triedy A, telekomunikačných a televíznych rozvodov, zabezpečovacích zariadení a kamerových systémov, snímačov.


Martin Szabó - ELEKTRIKER.sk.

Montáž, rekonštrukcia a údržba elektroinštalácii, dátových, TV a telefónnych rozvodov.


TTS s.r.o.

Domáci majster - elektrikár, murár, maliar, obkladač, inštalatér, rekonštrukcie domov a bytov.


Ivan Cích – Elektrikár

Oprava elektrických rozvodov, montáže lámp, svietidiel, výmena ističových skríň, vypínačov, zásuviek a vodičov. Inštalácia elektrických rozvodov, strojov a prístrojov pre domácnosť.


KOMPLET s.r.o.

Opravy, údržba a havarijná služba v oblasti elektriny, vody, plynu, kúrenia a kanalizácie.


Elektrikár Michal Rudý

Elektroinštalácie, revízie, bleskozvody, opravy a údržba elektrozariadení, servis, opravy havarijných stavov, montáž svietidiel a rozvodných skríň.


Július Cungel – Elektrikár Bratislava

Servis a opravy elektrických závad, montáž elektrospotrebičov, elektroinštalačné práce, montáž a revízie bleskozvodov, poradenstvo.


Tomáš Richnák – ELEKTROINŠTALÁCIE

Elektroinštalácie, elektroinštalačné práce.


Evolution Systems s.r.o.

Projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení. Projektovanie, realizácia a rekonštrukcia elektroinštalácií. Systémy inteligentného riadenia.

  • Adresa: Košická 37, 821 08 Bratislava
  • Telefonický kontakt: 0904 928 778
  • Email: office@evolutionsystems.sk
  • Web: evolutionsystems.sk

Július Vlnka – Farad

Elektroinštalácie a služby elektrikára.


BM elektroinštalácie

Kompletné elektroinštalačné práce, projekty v elektrotechnike, odborné prehliadky, revízie, montáže elektrospotrebičov, antény a dátové siete, montáže a revízie bleskozvodov.


ELSEP

Elektroinštalačné služby - vnútorné elektroinštalácie do 1000V, elektrické prípojky, všetky drobné elektro práce, realizácia bleskozvodov. Výroba elektrických rozvádzačov. Hodinový manžel.


Andrej Striha – ELEKTROSA

Montáž, oprava, údržba elektrických zariadení, elektroinštalácie rodinných domov, bytov, priemyselných objektov, hál, hotelov, polyfunkčných objektov, bleskozvody, telefónne a počítačové rozvody.


Vojtech Košťálik - Elektrostalik

Ponuka elektroinštalácií v novostavbách, rekonštrukcia starých elektrických rozvodov, vrátane dodávky elektroinštalačného materiálu.


ELSAM, s.r.o.

Elektroinštalačné služby, poradenstvo pri plánovaní elektrických riešení, realizácia svetelných systémov, IT služby. Kamerové a zabezpečovacie systémy, prehliadky a skúšky elektrických zariadení.


Elektrikári v Bratislave

Kompletné elektroinštalácie, rekonštrukcie, montáž a zapojenie rozvádzačov, výmena ističov, servis a údržba elektroinštalácií.


Vladimír Pastor – elektroinštalácie

Montáž a opravy - elektrické stroje, elektroinštalácie, bleskozvody. Výroba elektrických rozvádzačov. Montáž kamerových systémov, elektronických kľúčov, alarmov. Odborné prehliadky a odborné skúšky.


Pavol Pieter – ELINEX

Elektroinštalácie, prípojky, montáž výrobkov a zariadení spotrebnej elektroniky.


Juraj Paulik – ELEKTROPAU

Elektroinštalácie - montáž, oprava a údržba elektrických zariadení.

ELEMAR, s.r.o.

Elektroinštalácie a elektrikárske práce, výroba elektrických rozvádzačov, meranie a regulácia, servis bazénovej techniky, montáž a dodávka filtračných zariadení, predaj elektroinštalatérskeho tovaru.


Ján Kováč – REMAKO

Stavebná firma - projektové práce, stavby na kľúč, murárske, maliarske, elektrikárske, podlahárske, zatepľovacie, vodoinštalačné práce, montáž sadrokartónu, zámkovej dlažby, izolačné nátery.


LOWEL s.r.o.

Slabo a silnoprúdové elektroništalačné práce, meranie a certifikácia elektrorozvodov, bezpečnostné a kamerové systémy, budovanie optických sietí, meranie optických rozvodov, sietí a vlákien.


KZRC, s.r.o.

Dodávka a montáž slaboprúdových, silnoprúdových, zabezpečovacích a kamerových systémov, telefónnych a televíznych rozvodov, montáž bleskozvodov. Odborné skúšky a prehliadky.


MVM Dynamik s.r.o.

Elektroinštalácie, rekonštrukcie elektroinštalácií, elektrické prípojky, údržba elektroinštalácií, bleskozvody, dátové siete.


ELINST, spol. s.r.o.

Komplexné zabezpečenie výstavby a údržby elektrických silnoprúdových a slaboprúdových zariadení.


NEKO spol. s.r.o.

Elektromontážne práce, regulátory, kompenzačné kondenzátory, dispečing, montáž a rekonštrukcie trafostaníc, vonkajšie a vnútorné káblové rozvody, bleskozvody, odborné prehliadky a skúšky, vrátniky.


KB SYSTÉM, s.r.o.

Montáž, oprava a údržba elektrických zariadení, montáž SKR, odborné prehliadky a skúšky elektrotechnických zariadení, zámočnícke a zváračské práce, servisné činnosti.


Tomáš Červenka – BB & T COMPANY

Elektroinštalácie, montáž elektrických zariadení a bleskozvodov, vyhotovenie elektrickej prípojky, vykonávanie revízií a projektovej dokumentácie, vytváranie projektov a ich realizácia.


Karol Buzinkay – ALVEG

Montáž, rekonštrukcie, údržba vyhradených elektrických zariadení, inštalácia a opravy elektrických rozvodov.

Zoznam elektrikárov v Bratislave priebežne aktualizujeme, za presnosť údajov neručíme.


Diskusia (0)

Pridajte komentár

Táto funkcia zabraňuje robotom pridávať neadekvátne príspevky. Zadajte prosím overovací kód, ktorý je výsledkom uvedeného vzorca.Pre pridanie nového komentára sa prosím prihláste.


Mohlo by vás zaujímať

Elektrikári Trnava

Elektrikári Trnava

Elektrikári, ktorí poskytujú služby v meste Trnava. Kontakt, adresa a webové stránky.

Cena peliet a brikiet na Slovensku. Pozrite si náš prehľad

Cena peliet a brikiet na Slovensku. Pozrite si náš prehľad

Koľko stoja pelety a brikety na Slovensku? Pozrite si porovnanie cien aké ceny ponúkajú predajcovia peliet a brikiet vo vašom okolí.

Palivové drevo Bratislava

Palivové drevo Bratislava

Predaj palivového dreva, brikiet a peliet v Bratislave a okolí.