Emisie CO2 z výroby energie sú za prvých šesť mesiacov roku 2016 najnižšie od roku 1991
USA za prvého pol roka vyprodukovali v súvislosti s energetikou 2530 miliónov metrických ton emisií oxidu uhličitého, čo je najmenej od roku 1991. K poklesu emisií prispelo vhodné počasie a zmeny v palivách, ktoré sa používajú na výrobu energie.