Skleníkové plyny sme na Slovensku znížili o takmer polovicu od roku 1990
<span lang="sk-SK">Slovenské hospodárstvo je za viac ako dve
desiatky rokov oveľa viac šetrnejšie k životnému prostrediu.
Oproti roku 1990 totiž prišlo k výraznému poklesu skleníkových
plynov, ktoré produkujú podniky a domácnosti. </span>