Čo so stámiliónmi eur z emisných kvót? Sulík rokuje s Budajom, Budaj s Matovičom (VIDEO)
Na účte Envirofondu sa nakopilo už 826 miliónov eur z predaja emisných kvót. Ministerstvo hospodárstva ich chce využiť pre priemysel a na spolufinancovanie podpory pre obnoviteľné zdroje, envirorezort zatiaľ nevie.