MH SR otvorilo novú výzvu na dotácie zo štrukturálnych fondov na energetickú efektívnosť
Ministerstvo hospodárstva ako riadiaci orgán pre Operačný
program Konkurencieschopnosť a hospodársky rast vyhlásilo 24. júna
2014 výzvu na predkladanie žiadostí o nenávratný finančný
príspevok v rámci opatrenia Zvyšovanie energetickej efektívnosti
na strane výroby aj spotreby a zavádzanie progresívnych
technológií v energetike. Rozdeľovať bude 5 miliónov eur.