Vláda chce 25 000 elektromobilov, plánuje odpúšťať dane
Z návrhu stratégie rozvoja elektromobility, ktorú včera po dlhších prieťahoch schvália vláda, vyplýva, že v roku 2020 by u nás mohlo jazdiť až 25 000 elektromobilov a hybridných vozidiel.