ELEKTROMOBILY Skupina ČEZ začala využívať elektromobily V utorok 26. novembra prevzali zástupcovia Skupiny ČEZ k užívaniu prvé dva vozy. Spoločnosť ČEZ o tom informovala vo svojej tlačovej správe 26.11.2013. <p align="CENTER">Tlačová správa ČEZ Elektromobilita u nás rekordy netrhá. Minulý rok sa predalo 25 vozidiel Bratislava – Takmer päťnásobný medziročný nárast predajov elektromobilov u nás možno bez pochýb označiť za boom. Menej už to platí ak si pekne vyzerajúcu štatistiku prerátame na drobné. Minulý rok sa u nás predalo 25 vozidiel. V roku 2011 to bolo len päť kusov. Pritom svoje elektronovinky predstavuje stále viac automobiliek.
Skupina ČEZ začala využívať elektromobily V utorok 26. novembra prevzali zástupcovia Skupiny ČEZ k užívaniu prvé dva vozy. Spoločnosť ČEZ o tom informovala vo svojej tlačovej správe 26.11.2013. <p align="CENTER">Tlačová správa ČEZ
Elektromobilita u nás rekordy netrhá. Minulý rok sa predalo 25 vozidiel Bratislava – Takmer päťnásobný medziročný nárast predajov elektromobilov u nás možno bez pochýb označiť za boom. Menej už to platí ak si pekne vyzerajúcu štatistiku prerátame na drobné. Minulý rok sa u nás predalo 25 vozidiel. V roku 2011 to bolo len päť kusov. Pritom svoje elektronovinky predstavuje stále viac automobiliek.