Enesco

Skupina ČEZ začala využívať elektromobily

V utorok 26. novembra prevzali zástupcovia Skupiny ČEZ k užívaniu prvé dva vozy. Spoločnosť ČEZ o tom informovala vo svojej tlačovej správe 26.11.2013.

Tlačová správa ČEZ

Skupina ČEZ začala využívať elektromobily

Skupina ČEZ začala využívať elektromobily Nissan Leaf

Odovzdanie vozidiel značky Nissan Leaf prebehlo pri rýchlonabíjacej stanici elektromobilov v centrále Skupiny ČEZ za prítomnosti Pavla Cyraniho, riaditeľa divízie stratégie Skupiny ČEZ, a Zdeňka Fořta, country managera spoločnosti Nissan pre Českú republiku. Skupina ČEZ využije vozidlá v rámci projektu Elektromobilita ČEZ. Zároveň obe spoločnosti sa usilujú o aktívnu podporu rozvoja elektromobility v Českej republike.

Celý obsah článku je prístupný pre predplatiteľov.

Ak máte záujem o predplatné, pokračujte prosím kliknutím na tlačidlo nižšie.

Predplatné obsahuje:

  • Prístup ku všetkým článkom v denníku Energie-portal.sk (ISSN 1338-5933)
  • Prístup ku všetkým článkom v denníku Odpady-portal.sk (ISSN 1338-1326)
  • Prístup ku všetkým článkom v denníku Voda-portal.sk (ISSN 2585-7924)

Diskusia(0)