Firmy sľúbili Sulíkovi nižšiu spotrebu energie. Je to kontinuálny boj, tvrdí šéf jednej z nich (VIDEO)
Energetická efektívnosť je o ekonomike aj životnom prostredí, zhodli sa šéfovia Mondi SCP, OFZ a Slovnaftu. S ministrom hospodárstva podpísali dohodu o znížení spotreby elektriny.