VSE
Dny teplárenství a energetiky 2024
Belimo 2

Zákazníci VSD môžu svoje požiadavky vybavovať telefonicky, e-mailom aj online

Služby Klientskych centier VSD v Prešove aj Košiciach budú od 21. decembra 2020 nedostupné. VSD tak reaguje na zhoršujúcu sa pandemickú situáciu.

VSD

Foto: Depositphotos

Z dôvodu preventívnych opatrení proti ochoreniu COVID-19 budú služby Klientskych centier Východoslovenskej distribučnej, a.s. (VSD) v Prešove aj Košiciach od pondelka 21. decembra 2020 až do odvolania nedostupné. Spoločnosť o tom informuje na svojom webovom sídle.

Zákazníci môžu svoje požiadavky vybavovať telefonicky, e-mailom alebo prostredníctvom tohto portálu.

Rovnako aj ďalšie služby súvisiace s osobnou obsluhou zákazníkov (KAM, obchodní zástupcovia a podobne) budú najmenej do 6. januára úplne nedostupné.

Prinajmenšom do 6. januára 2021 VSD minimalizuje aj činnosti svojich pracovníkov v teréne, ktoré sú spojené s ich osobnou návštevou odberných miest.

"Samozrejme, toto obmedzenie sa nevzťahuje na činnosti súvisiace so zabezpečením plynulej a bezpečnej distribúcie elektriny," zdôraznila spoločnosť s tým, že ide napríklad o opravy, výjazdy k poruchám.

"Je našim najvyšším záujmom udržať distribúciu elektriny ako jednej z kľúčových kritických infraštruktúr v krajine na nezmenenej úrovni. To si však vyžaduje úpravu prevádzkového režimu a tým pádom aj obmedzenie niektorých iných činností tak, aby sme eliminovali potenciálne ohrozenie zdravia našich zamestnancov," vysvetlila spoločnosť.


Diskusia (0)

Pridajte komentár

Táto funkcia zabraňuje robotom pridávať neadekvátne príspevky. Zadajte prosím overovací kód, ktorý je výsledkom uvedeného vzorca.Pre pridanie nového komentára sa prosím prihláste.


Mohlo by vás zaujímať

Inzercia

Inzercia

Inzercia v online denníku Energie-portal.sk.

Monitoring energetiky | 17. - 19. 2. 2024

Monitoring energetiky | 17. - 19. 2. 2024

Prehľad energetických noviniek v médiách, verejnej správe a legislatíve za uplynulé obdobie

Monitoring energetiky | 12. - 16. 2. 2024

Monitoring energetiky | 12. - 16. 2. 2024

Prehľad energetických noviniek v médiách, verejnej správe a legislatíve za uplynulé obdobie.