NO DIG konferencia
VSE
Belimo 2

Čo by vám nemalo ujsť. ENERGO, 2012/10

Vychádza prvé číslo nového slovenského mesačníka o energetike - energo. Témami pilotného vydania súaktuálny boj o zisky z predaja emisií, rozhovor s Jozefom Legénym z Dalkie,  zoznam „najbohatších“ solárnych zariadení na Slovensku alebo právna analýza novej legislatívy.

Čo by vám nemalo ujsť. ENERGO, 2012/10

Nahla titulka.jpgSamotný mesačník sa profiluje ako ekonomické a protrhové médium určené čitateľom z oblasti energofiriem, priemyslu i verejnej správy.

Úlohou denníka je informovať o kľúčových udalostiach v slovenskej energetike a príbuzných oblastiach. Zároveň prinášať exkluzívne články, rozhovory či názory na aktuálne dianie na energotrhu. Časopis energo, rovnako internetový denník energie-portal.sk vydáva Energo Press.

Predplatiteľom mesačníka sa môžete stať po vyplnení objednávkového formulára a jeho následným zaslaním e-mailom alebo poštou.

Následne vám bude zaslaná faktúra, po jej uhradení vám budeme doručovať časopis na poštovú adresu, ktorú uvediete v objednávke.

Novinky sa nevyhli ani internetovému denníku energie-portal.sk. Meníme názov portálu na energoreport.sk. Zároveň pripravujeme jeho redizajn.

Veľa príjemných zážitkov pri čítaní a ešte viac energie do budúceho týždňa

Vám želá redakcia mesačníka energo a webdenníka energoreport.sk.


Diskusia (0)

Pridajte komentár

Táto funkcia zabraňuje robotom pridávať neadekvátne príspevky. Zadajte prosím overovací kód, ktorý je výsledkom uvedeného vzorca.Pre pridanie nového komentára sa prosím prihláste.


Mohlo by vás zaujímať

KONSOLIDOVANÉ ZNENIE: Zákon č. 309/2009 Z.z. o podpore obnoviteľných zdrojov energie po novele schválenej dňa 29.01.2013

KONSOLIDOVANÉ ZNENIE: Zákon č. 309/2009 Z.z. o podpore obnoviteľných zdrojov energie po novele schválenej dňa 29.01.2013

Prinášame prehľad schválených zmien v zákone 309/2009 Z.z. o podpore obnoviteľných zdrojov energie a vysoko účinnej kombinovanej výroby. Zákon schválila NR SR dňa 29.01.2013, zákon nadobúda účinnosť 1. marca 2013, niektré časti novely až 1. júla 2013.

Dodávatelia elektriny v SR

Dodávatelia elektriny v SR

Zoznam dodávateľov elektriny pre domácnosti pravidelne aktualizuje Úrad pre reguláciu sieťových odvetví ÚRSO.

Plynu je príliš veľa, cena nemá prečo veľmi rásť

Plynu je príliš veľa, cena nemá prečo veľmi rásť

Produkcia skvapalneného zemného plynu v EÚ postupne klesá. Nahradiť ju môže americký alebo ruský plyn.

X
X
X
X