INNOGY
VSDS
Belimo 2

Pozvánka na konferenciu: VSE unIT Conference 2021

Spoločnosť Východoslovenská energetika Holding a.s. (VSE Holding) organizuje online VSE unIT konferenciu aj v tomto roku.

Pozvánka na konferenciu: VSE unIT Conference 2021

Foto: VSE Holding

Počas 8. a 9. júna ponúkne verejnosti už po štvrtýkrát možnosť nazrieť do aktuálnych tém IT sveta, energetiky a smart riešení, bez ktorých sa nezaobíde žiadny sektor na Slovensku ani v zahraničí. Konferencia je jedinečná nielen spájaním IT s rôznymi odvetviami, ale je tým, že je jediná svojho druhu na východnom Slovensku.

Košice sú inovatívnym IT dejiskom na európskej úrovni, prinášajúci pocit hrdosti. Cieľom konferencie VSE unIT je vytvoriť priestor pre prezentovanie aktuálnych tém IT a biznisu.

Pridanú hodnotu má aj unikátna kombinácia lokálnych a zahraničných odborníkov, ktorí odzrkadľujú potrebu spolupráce vo svetovom inovovaní. Verejnosť sa môže tešiť aj na významného zahraničného spíkra, ktorého meno nateraz neprezradíme.

VSE Holding verí, že konferencia otvorí dvere verejnému záujmu o IT vývoj v rôznych oblastiach.

Program bude rozmanitý a je vhodný nielen pre ľudí pracujúcich v IT sektore, práve naopak, registrovať sa bude môcť každý a navyše bezplatne. O otvorení registrácie bude organizátor včas informovať.

Tento rok bude konferencia prebiehať v tzv. hybridnom formáte, tak, aby boli splnené všetky aktuálne protipandemické opatrenia. VSE unIT bude vysielaná online z už tradičných priestorov košickej Kunsthalle, kde bude situovaný organizačný tím a spíkri.

O možnosti účasti verejného publika bude organizátor informovať pred podujatím na základe aktuálnej epidemickej situácie.

Konferencia má otvorené dvere aj pre všetky médiá, ktoré spoločne odprezentujú Košice, Slovensko a zahraničie ako neoddeliteľných partnerov v riešeniach moderného sveta.

Kontakt v prípade záujmu o rozhovory:
Katarína Šulíková
úsek Komunikácie
VSE Holding

Zdroj: VSE

VSE je komunikačným partnerom denníka Energie-portal.sk


Mohlo by vás zaujímať

Revízna kontrola fotovoltickej elektrárne dokáže predchádzať budúcim poruchám

Revízna kontrola fotovoltickej elektrárne dokáže predchádzať budúcim poruchám

Na seminári SAPI sa hovorilo aj o inštalácii a prevádzke fotovoltických elektrární z hľadiska bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci.

Emisie v doprave môže znížiť aj plynová mobilita na báze CNG, LNG, biometánu či vodíka

Emisie v doprave môže znížiť aj plynová mobilita na báze CNG, LNG, biometánu či vodíka

Podpora alternatívnych pohonov sa v posledných rokoch zúžila na elektromobilitu a rozvoj plynovej mobility na Slovensku zaostal. O jej podpore sa bude diskutovať na najbližšom webinári SPNZ.

Ovládanie vykurovania hlasom sa stáva realitou vďaka digitalizácii

Ovládanie vykurovania hlasom sa stáva realitou vďaka digitalizácii

Digitalizácia vykurovania nie je iba o technológiách, ale aj zjednodušovaní života zákazníkov a výhodách pre firmy.