VSDS
VSDS
INNOGY

A teraz niečo celkom iné: Čítajte nás lacnejšie a dlhšie

Zľava z predplatného platí až do 16. decembra 2019.

Dana Feketeová, Radovan Kazda (PROPERTY & ENVIRONMENT s.r.o.) a Boris Susko (štátny tajomník MŽP SR) pri odovzdávaní čestného uznania | Foto: Odpady-portal.sk

Dana Feketeová, Radovan Kazda (PROPERTY & ENVIRONMENT s.r.o.) a Boris Susko (štátny tajomník MŽP SR) pri odovzdávaní čestného uznania | Foto: Odpady-portal.sk

Milí čitatelia denníka Energie-portal.sk,

než sa dostanem k našej aktuálnej ponuke pre vás, tak dve samochvály a vašechvály na začiatok: minulý týždeň sme dostali milé čestné uznanie (mrk hore) od poroty ceny odpadového hospodárstva Zlatý mravec za 10 rokov pôsobnosti denníka Odpady-portal.sk, ktorý vznikol ako prvý z našich troch online denníkov a printového mesačníka, ktoré v súčasnosti pre vás vydávame. Niektorí dostali ocenenia, iní ceny (mrk dole).

V denníku Energie-portal.sk sme pre zmenu dosiahli historický rekord návštevníkov: v októbri navštívilo denník až 55.000 unikátnych návštevníkov.

Radovan Kazda

Ďakujeme.

A teraz tá ponuka: máme pre vás tradičnú koncoročnú zľavu na predplatné pre nových predplatiteľov. A niečo navyše: ak si teraz kúpite naše predplatné, tak si budete môcť naše články čítať do konca dokonca až do konca decembra budúceho roku, teda vrátane celého decembra budúceho roku. Takže o pár dní navyše.

A s 10 % zľavou.

A vaše účtovníčky a účtovníci sa potešia, lebo ďalšie celoročné predplatné (na rok 2021, ak si ho predĺžite) už budete mať fakturované presne od 1. januára do 31. decembra, teda nebude presahovať cez dva účtovné roky.

Pre koho platí ponuka zľavy?

Ponuka platí pre nových predplatiteľov, teda tých, ktorí ešte neboli našimi predplatiteľmi (nových predplatiteľov identifikujeme podľa IČO u PO a mena a adresy u FO).

Čo obsahuje zľava?

  • Pre fyzické aj právnické osoby v cene 89,00 € + DPH [106,80 € vrátane DPH], teda 10 % zľava oproti celoročnej ponuke. Objednávkový formulár si stiahnite TU (rtf)
  • Predĺženie predplatného do 31.12.2020, takže čím skôr uhradíte predplatné, tým viac bonusových dní z tohto roka získate.

Do kedy platí ponuka?

Ponuka platí do 16. decembra 2019. O všetkom podstatnom, čo sa deje v odpadovom hospodárstve, energetike a vodnom hospodárstve, tak získate prehľad v cene iba 8 € za mesiac.

Našim predplatiteľom ponúkame zároveň počas roka viacero zliav na odborné podujatia, konferencie a školenia.

Čo obsahuje predplatné?

Predplatné obsahuje:

Postup objednania

Postup objednania predplatného je celkom jednoduchý. Stiahnite si objednávkový formulár (rtf), vyplňte ho a zašlite nám e-mailom na adresu info@proenviro.eu.

Na základe neho Vám my vytvoríme užívateľské konto v systéme Energie-portal.sk/Odpady-portal.sk/Voda-portal.sk, zašleme Vám prístupové heslo a link na stiahnutie zálohovej faktúry. Po jej uhradení Vám aktivujeme predplatné a stávate sa až do 31.12.2020 predplatiteľom mesačníka, ako aj prístupu k spoplatneným článkom.

Tešíme sa, že sa stanete našim predplatiteľom. Aj vďaka Vám môžu na Slovensku prežiť odborné médiá.

Radovan Kazda
vydavateľ

Odovzdávanie cien Zlatý mravec 2019. | Foto: redakcia

Značky
Radovan Kazda

Diskusia (0)

Pridajte komentár

Táto funkcia zabraňuje robotom pridávať neadekvátne príspevky. Zadajte prosím overovací kód, ktorý vidíte na obrázku.

Captcha image
Show another codezobraziť iný obrázok

Mohlo by vás zaujímať

Monitoring energetiky | 28. 5. - 3. 6. 2020

Monitoring energetiky | 28. 5. - 3. 6. 2020

Prehľad energetických noviniek v médiách, verejnej správe a legislatíve za uplynulé obdobie.

Budaj vyhlásil nové výberové konanie na generálneho riaditeľa Štátnej ochrany prírody SR

Budaj vyhlásil nové výberové konanie na generálneho riaditeľa Štátnej ochrany prírody SR

Uchádzači sa môžu do výberového konania prihlásiť do pondelka 15. júna.

Česká časť innogy je na predaj, záujemcovia poslali finálne ponuky

Česká časť innogy je na predaj, záujemcovia poslali finálne ponuky

Predaj innogy je jednou z najväčších transakcií na českom energetickom trhu.