Banícki odborári spisujú petíciu za zachovanie ťažby. Chcú nové ťažobné pole
Banícki odborári na Hornej Nitre spisujú petíciu, ktorou požadujú pokračovanie ťažby uhlia v Hornonitrianskych baniach. Opozičný poslanec Karol Galek (SaS) upozorňuje, že odberatelia elektriny nútene dotujú súkromnú firmu, ktorá znečisťuje životné prostredie.