Lesník: mediálny priestor ovládli ochranári. Zvýšená ťažba dreva má vysvetlenie
Iniciatíva My sme les dostáva v médiách neadekvátny priestor, ochranári vo svojich tvrdeniach zavádzajú a lesníci nemajú šancu na obranu. V otvorenom liste to tvrdí bývalý riaditeľ štátneho podniku Lesy SR Igor Viszlai.