Údaje do Monitorovacieho systému energetickej efektívnosti musia obce zadať do 31. marca
Obce a mestá zadávajú údaje do monitorovacieho systému energetickej efektívnosti (MSEE) prostredníctvom elektronického modulu Celková vlastná spotreba (CVS). Aké údaje treba zadať? Na čo si dať pozor? Poradíme.