Marek Engeľ Hodnotili, ako verejná správa znížila spotrebu energie. Rezorty dopravy a hospodárstva prepadli Cieľom bolo, aby štátne úrady zredukovali spotrebu energií o 15 %.
Hodnotili, ako verejná správa znížila spotrebu energie. Rezorty dopravy a hospodárstva prepadli Cieľom bolo, aby štátne úrady zredukovali spotrebu energií o 15 %.