Steve Wozniak Steve Wozniak: V autonómnych elektromobiloch sme mali jazdiť v roku 2016. Je rok 2021 Spoluzakladateľ firmy Apple si myslí, že elektromobily zatiaľ nedosahujú úroveň, aby zostalo zachované pohodlie užívateľov.
Steve Wozniak: V autonómnych elektromobiloch sme mali jazdiť v roku 2016. Je rok 2021 Spoluzakladateľ firmy Apple si myslí, že elektromobily zatiaľ nedosahujú úroveň, aby zostalo zachované pohodlie užívateľov.