Ľuboš Lopatka Štátne teplárne po pár mesiacoch zas menia šéfa. Ján Kluch už MH Teplárenský holding nevedie Najväčší výrobca tepla má v tomto roku za sebou veľké tendre aj rozšírenie pôsobenia o ďalšie dve mestá. Štátne teplárne majú nového šéfa, Miroslav Kavuľa už MH Teplárenský holding nevedie Odporúčame Zmeny sa dotkli viacerých ďalších postov vo vedení firmy, ktorá je najväčším výrobcom tepla na Slovensku. Zmenili plán. Štátne teplárne chceli uhlie opustiť do roku 2023, ale pália ho ďalej Odporúčame Uhlie stále využívajú veľké teplárne v Košiciach a Žiline. Zisťovali sme, do kedy s ním rátajú. Vymenili vedenie štátnych teplární Marcel Vrátný už MH Teplárenský holding nevedie. Koniec uhlia v štátnych teplárňach sa odkladá, nové dodávky majú z USA aj Kolumbie Zisťovali sme, ako posledné mesiace ovplyvnili zámery ukončiť využívanie uhlia. Štátni teplári chcú v jednom meste multipalivový kotol, ktorý využije biomasu aj palivo z odpadu Projektová dokumentácia má byť na svete do októbra, pre MH Teplárenský holding ju pripravuje košická firma. MH Teplárenský holding preberá po Ľubošovi Lopatkovi nový generálny riaditeľ Vznikajúci holding štátnych teplární má byť najväčším výrobcom tepla na Slovensku. MH Manažment doprivatizoval SAD-ky. Najviac zinkasoval za podiel v SAD Prievidza Noví vlastníci prevzali podiely štátu v SAD Prievidza, SAD Humenné a SAD Dunajská Streda k 1. decembru. Nové investície v energetike ako príležitosť pre rozvoj trhu alebo vznik nových bariér? “Komplexnosť infraštruktúry rastie a dôležitý bude nielen objem investícií, ale aj ich štruktúra,” myslí si R. Haluška z VSD. Pozvánka na konferenciu: ENERGOFÓRUM® 2021 Najväčšie osobnosti slovenskej energetiky budú diskutovať na 15. ročníku konferencie pod záštitou Ministerstva hospodárstva SR. Podujatie bude možné premiérovo sledovať online. Staršie články
Štátne teplárne po pár mesiacoch zas menia šéfa. Ján Kluch už MH Teplárenský holding nevedie Najväčší výrobca tepla má v tomto roku za sebou veľké tendre aj rozšírenie pôsobenia o ďalšie dve mestá.
Štátne teplárne majú nového šéfa, Miroslav Kavuľa už MH Teplárenský holding nevedie Odporúčame Zmeny sa dotkli viacerých ďalších postov vo vedení firmy, ktorá je najväčším výrobcom tepla na Slovensku.
Zmenili plán. Štátne teplárne chceli uhlie opustiť do roku 2023, ale pália ho ďalej Odporúčame Uhlie stále využívajú veľké teplárne v Košiciach a Žiline. Zisťovali sme, do kedy s ním rátajú.
Koniec uhlia v štátnych teplárňach sa odkladá, nové dodávky majú z USA aj Kolumbie Zisťovali sme, ako posledné mesiace ovplyvnili zámery ukončiť využívanie uhlia.
Štátni teplári chcú v jednom meste multipalivový kotol, ktorý využije biomasu aj palivo z odpadu Projektová dokumentácia má byť na svete do októbra, pre MH Teplárenský holding ju pripravuje košická firma.
MH Teplárenský holding preberá po Ľubošovi Lopatkovi nový generálny riaditeľ Vznikajúci holding štátnych teplární má byť najväčším výrobcom tepla na Slovensku.
MH Manažment doprivatizoval SAD-ky. Najviac zinkasoval za podiel v SAD Prievidza Noví vlastníci prevzali podiely štátu v SAD Prievidza, SAD Humenné a SAD Dunajská Streda k 1. decembru.
Nové investície v energetike ako príležitosť pre rozvoj trhu alebo vznik nových bariér? “Komplexnosť infraštruktúry rastie a dôležitý bude nielen objem investícií, ale aj ich štruktúra,” myslí si R. Haluška z VSD.
Pozvánka na konferenciu: ENERGOFÓRUM® 2021 Najväčšie osobnosti slovenskej energetiky budú diskutovať na 15. ročníku konferencie pod záštitou Ministerstva hospodárstva SR. Podujatie bude možné premiérovo sledovať online.