Slovak Emission Trading
DTE
INNOGY

Vykurovanie zemným plynom? Pohodlnejšie a hlavne zdravšie

Čím vykurujú dom vaši rodičia? Stále rúbu, skladujú, nosia a prikladajú drevo do pece? Doprajte im oddych a pohodlie v ich jeseni života.

Vykurovanie zemným plynom? Pohodlnejšie a hlavne zdravšie

Foto: SPP

Vybavte im pohodlne a rýchlo pripojenie k zemnému plynu cez internet. Máme to prepočítané – mesačné platby za plyn určite zvládnu a navyše ich nebude otravovať kašeľ z dymu a prachu.

ZEMNÝ PLYN svojimi charakteristikami spĺňa 3E – je ekologicky šetrný, ekonomicky výhodný a energeticky hospodárny. Vďaka „trom éčkam“ zemného plynu budú mať vaši rodičia pohodlné, dostupné a zdravé prostredie, ktoré si na staré kolená určite zaslúžia.

Slovensko má druhú najhustejšiu sieť plynovodov v Európe. Jej dĺžka je neuveriteľných 33 300 kilometrov. Predstavte si, že letíte z Bratislavy do austrálskeho Sydney a späť. Taká dlhá je distribučná sieť zemného plynu na Slovensku.

Na Slovensku je v súčasnosti splynofikovaných 77% obcí, v ktorých žije viac ako 94% obyvateľov. Nie každý však dostupnosť a výhody zemného plynu pri vykurovaní využíva. Keď však zmeníme naše myslenie, za rozumnú cenu získame pohodlné a čisté vykurovanie, a zároveň prispejeme k zlepšeniu kvality ovzdušia, znížime chorobnosť detí a starších ľudí.

Je najvyšší čas ZMENIŤ MYSLENIE. Ak máme prístup k zemnému plynu, ktorý je šetrný k nášmu zdraviu, využime túto príležitosť! Je čas vrátiť rodičom symbolický rozprávkový groš. Vykurujme zodpovedne a rozumne!

PR | SPP-d


Diskusia (0)

Pridajte komentár

Táto funkcia zabraňuje robotom pridávať neadekvátne príspevky. Zadajte prosím overovací kód, ktorý vidíte na obrázku.

Captcha image
Show another codezobraziť iný obrázok

Mohlo by vás zaujímať

Pozvánka na konferenciu: Energetický manažment 2020

Pozvánka na konferenciu: Energetický manažment 2020

Šiesty ročník konferencie s podtextom „Prínosy energetického manažmentu k úsporám energie“ sa uskutoční 16. - 18. marca 2020 v Grand hoteli Permon v Podbanskom.

Pozvánka na konferenciu: Dny teplárenství a energetiky 2020

Pozvánka na konferenciu: Dny teplárenství a energetiky 2020

Ďalší, už 26. ročník konferencie ponúka aj tento rok veľkú porciu informácií o nových technológiách, legislatíve a trendoch v teplárenstve a energetike.

Plynový alarm vás ochráni pred únikom plynu. Viete kam detektor umiestniť?

Plynový alarm vás ochráni pred únikom plynu. Viete kam detektor umiestniť?

Máte v domácnosti plynový kotol, gamatky, plynový bojler či sporák na plyn? Detektor zemného plynu (NG alarm) vás na únik plynu upozorní. Poradíme, ako postupovať, ak k úniku dôjde.