Eversheds Sutherland
INNOGY
INNOGY

SPP uzatvoril klientské centrá, dodávky energií pokračujú bez obmedzení

Domácnosti a maloodberatelia môžu SPP kontaktovať telefonicky alebo emailom.

plyn

Foto: Fotolia

Slovenský plynárenský priemysel, a.s. (SPP) aj naďalej zabezpečuje plynulé dodávky plynu a elektrickej energie. Hoci jednotlivé Zákaznícké centrá SPP spoločnosť z bezpečnostných dôvodov v súvislosti s pandémiou COVID-19 uzavrela, zákazníkom je aj naďalej k dispozícii.

"Sme si vedomí skutočnosti, že súčasná bezprecedentná situácia prináša nepredvídateľné situácie a časť zákazníkov sa môže ocitnúť v zložitej životnej situácii. SPP preto upozorňuje svojich zákazníkov, aby v takýchto prípadoch nečakali a obrátili sa včas na zamestnancov spoločnosti, ktorí sú pripravení pomôcť nájsť obojstranne prijateľné riešenia," uviedol SPP.

Domácnosti môžu SPP kontaktovať v čase od 08.00 do 16.00 telefonicky 0 na čísle 850 111 363 alebo emailom na adrese zakaznickalinka@spp.sk. Odberatelia v kategórii maloodber majú v rovnakom čase k dispozícii telefónnu linku 0850 111 565, emailom sa môžu obrátiť na adresu biznislinka@spp.sk.

"Zásielky odporúčame zasielať len poštou na adresu Mlynské nivy 44/a, 825 11 Bratislava. V prípade osobného doručenia bude možné zanechať zásielku v pripravenej schránke. V tomto prípade však nie je možné potvrdiť prevzatie zásielky zo strany SPP," upozorňuje spoločnosť.

ZDROJ: SPP

Značky
koronavírusSPP

Diskusia (0)

Pridajte komentár

Táto funkcia zabraňuje robotom pridávať neadekvátne príspevky. Zadajte prosím overovací kód, ktorý vidíte na obrázku.

Captcha image
Show another codezobraziť iný obrázok

Mohlo by vás zaujímať

Monitoring energetiky | 16. - 22. 9. 2020

Monitoring energetiky | 16. - 22. 9. 2020

Prehľad energetických noviniek v médiách, verejnej správe a legislatíve za uplynulé obdobie.

Nemci neveria, že EÚ bude uhlíkovo neutrálna do roku 2050

Nemci neveria, že EÚ bude uhlíkovo neutrálna do roku 2050

Až tri štvrtiny obyvateľov Nemecka si myslí, že dosiahnutie tzv. „klimatickej neutrality“ v horizonte troch dekád je nepravdepodobné, vyplýva z prieskumu.

V Košiciach má vzniknúť Centrum výskumu vodíkových technológií

V Košiciach má vzniknúť Centrum výskumu vodíkových technológií

Centrum sa bude zaoberať výskumom a vývojom v oblasti vodíkových technológií. Teoretické poznatky má využívať pri navrhovaní a konštruovaní funkčných prototypov technológií a zariadení.