NO DIG konferencia
VSE
Belimo

Slováci sa čoraz viac zaujímajú o udržateľnosť aj na cestách

V súčasnosti, keď narastá dopyt po ekologických a udržateľných riešeniach, mali by sme myslieť aj na majiteľov elektromobilov.

Slováci sa čoraz viac zaujímajú o udržateľnosť aj na cestách

Foto: VSE

Ich popularita rastie a je dôležité spĺňať i nové legislatívne požiadavky. Spoločnosť VSE prichádza s atraktívnym riešením.

Na slovenských cestách sa už bežne stretávame s elektromobilmi, prípadne hybridnými automobilmi. Navyše prognózy hovoria, že predaj elektromobilov bude rásť.

Spoločnosť VSE, ktorá patrí medzi priekopníkov elektromobility na Slovensku, prichádza s novým, moderným a unikátnym riešením zameraným na sektor hotelierstva.

„V elektromobilite vidíme budúcnosť a sme hrdí na to, že ju prinášame na cesty. Záujemcom ponúkame kompletné riešenie eMobility. To pozostáva z poradenstva pri výbere miesta a typu nabíjačiek, ich inštalácie, servisu a z ponuky samotných nabíjacích staníc i možností ich financovania. Naše nabíjacie stanice pritom využívajú smart komunikačnú technológiu,“ hovorí Ing. Pavol Lesňák, obchodný manažér pre energetické riešenia zo spoločnosti VSE.

S prehľadom

Smart komunikačná technológia nabíjacích staníc od VSE v praxi znamená, že prevádzkovatelia budú mať o ich používaní dokonalý prehľad.

„Vďaka zabudovanej SIM karte môžu nabíjaciu stanicu záujemcovia kedykoľvek vyhľadať, zarezervovať si ju na presný čas a mať prehľad aj o platbách. Majitelia zas budú vedieť, kto, kde a kedy nabíjaciu stanicu využil, ale aj to, ako dlho nabíjanie trvalo a koľko stálo. Nabíjanie elektromobilov v rámci celej Európy je vďaka „eroamingu“ samozrejmosťou,“ pokračuje Pavol Lesňák.

Súčasné nabíjacie stanice už medzi sebou zvádzajú akýsi konkurenčný boj. Majitelia elektromobilov sa totiž zaujímajú nielen o cenu nabíjania, ale najmä o rýchlosť nabíjania a počet áut, ktoré je možné naraz obslúžiť.

Aj v tomto smere spoločnosť VSE poskytuje riešenia na mieru, pričom zohľadňuje aj dostupnosť rôznych typov nabíjačiek na jednoduché nabíjanie jedného či dvoch vozidiel. A to jednosmerným alebo striedavým prúdom.

Na nezaplatenie

Ústretový prístup je na nezaplatenie, preto je dôležité poskytnúť adekvátny servis každému. Obavy z vysokých nákladov na zadováženie si nabíjacej stanice pritom nie sú namieste.

„Klienti majú od nás garantovaný servis v oblasti financovania nabíjacej stanice. Okrem priamej platby je dnes samozrejmosťou platba na splátky a minimalizácia úverového zaťaženia.

Odpovede na otázky a referencie nájdu záujemcovia na stránke vse.sk/referencie alebo im ich poskytneme formou mailu na adrese emobility@innogy.sk,“ dodáva Pavol Lesňák zo spoločnosti Východoslovenská energetika.


VSE je komunikačným partnerom denníka Energie-portal.skMohlo by vás zaujímať

Pozvánka na septembrové paralelné konferencie o chladení

Pozvánka na septembrové paralelné konferencie o chladení

Medzivládna organizácia IIR/IIF so sídlom v Paríži a Slovenský zväz pre chladiacu a klimatizačnú techniku (SZ CHKT) organizujú dve paralelné konferencie o chladení.

Rodinný dom sa dá naprojektovať v energetickej triede A0 aj s plynovým kotlom, odkazujú plynári

Rodinný dom sa dá naprojektovať v energetickej triede A0 aj s plynovým kotlom, odkazujú plynári

Vzorové projekty domov vypracovala Katedra technických zariadení budov na Stavebnej fakulte STU. Na vyžiadanie ich poskytujú bezplatne.

Prinesú investície a nezvýšia dlh. Garantované energetické služby obnovia budovy, hovorí šéfka ESCO Slovensko

Prinesú investície a nezvýšia dlh. Garantované energetické služby obnovia budovy, hovorí šéfka ESCO Slovensko

Optimálne využívanie energií sa týka mnohých oblastí, a to nám pomáha rásť, hovorí Naďa Hartmann. ESCO Slovensko má pod sebou už osem dcérskych spoločností.

X
X
X
X