INNOGY
VSDS
INNOGY

Servisný a predajný tím Viessmann je k dispozícii bez obmedzení, telefonicky či cez email

Navzdory masívnym obmedzeniam osobných kontaktov pre pandémiu koronavírusu je servisný a predajný tím Viessmann zákazníkom stále k dispozícii aj na diaľku.

koronavírus

Foto: Viessmann

  • Aktuality |  01.04.2020 |  Radovan Potočár

Okrem nepredvídaných situácií ponúka súčasná veľmi náročná situácia príležitosť k preukázaniu flexibility a dobre fungujúcej spoločnosti. Takou je aj výrobca vykurovacích, priemyselných a chladiacich systémov, spoločnosť Viessmann

„Ochrana zdravia našich zamestnancov, obchodných partnerov, zákazníkov a ich rodín je pre spoločnosť Viessmann najvyššou prioritou. Okrem zákonom predpísaných obmedzení sme prijali ďalšie opatrenia, aby sme zabezpečili čo najhladší chod pri vybavovaní vašich požiadaviek,“ informovala spoločnosť.

Navzdory masívnym obmedzeniam osobných kontaktov je servisný a predajný tím Viessmann k dispozícii stále bez obmedzení, telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu.

„Prosíme o pochopenie, od 13. marca 2020 neposkytujeme žiadne konzultácie pre obchodných partnerov, zákazníkov a ostatnú verejnosť v priestoroch nášho obchodného zastúpenia. Od tohto dátumu je centrála spoločnosti Viessmann pre verejnosť zatvorená,“ uviedla spoločnosť. Jej pracovníci sú však naďalej k dispozícii na kontaktnom telefóne: (02) 32 23 01 00 a e-maili info@viessmann.sk.

Disponencia technickej služby pracuje v neobmedzenom režime. Servisní technici spoločnosti Viessmann sú v teréne a riešia predovšetkým havarijné stavy, a to za dodržania prísnych hygienických opatrení. V naliehavých prípadoch je možné technickú službu kontaktovať na telefónnom čísle: (02) 32 23 03 00 alebo prostredníctvom e-mailu servis@viessmann.sk.

Od 13. marca 2020 je bez obmedzení možný osobný odber tovaru Viessmann v logistickom sklade v Senci (Gebrüder Weiss), a to pri doržaní potrebných hygienických opatrení (ochranné rúško a rukavice). Dodávky prebiehajú aj naďalej bez obmedzení. Pracovníci logistického centra sú k dispozícii na e-maili logistika@viessmann.sk.

Avizované školenia akadémie Viessmann sú aktuálne pozastavené. Spoločnosť však pripravujeme online formu školení, o ktorých bude už v blízkej dobe informovať.


Diskusia (0)

Pridajte komentár

Táto funkcia zabraňuje robotom pridávať neadekvátne príspevky. Zadajte prosím overovací kód, ktorý je výsledkom uvedeného vzorca.Pre pridanie nového komentára sa prosím prihláste.


Mohlo by vás zaujímať

Slovenská Nafta sa zaujíma o plyn v okolí Užhorodu, získa 100 % licenciu na prieskum a ťažbu

Slovenská Nafta sa zaujíma o plyn v okolí Užhorodu, získa 100 % licenciu na prieskum a ťažbu

V oblasti už realizovali prvý prieskumný vrt.

Čo bude znamenať zákaz používania kotlov 1., 2. a 3. emisnej triedy?

Čo bude znamenať zákaz používania kotlov 1., 2. a 3. emisnej triedy?

Envirorezort chce od roku 2030 zakázať najviac znečisťujúce kotly.

Monitoring energetiky | 28. 4. - 3. 5. 2021

Monitoring energetiky | 28. 4. - 3. 5. 2021

Prehľad energetických noviniek v médiách, verejnej správe a legislatíve za uplynulé obdobie.