Pozvánka: Konferencia VSE unIT má v tomto roku viac ako 30 tvárí | ENERGIE-PORTAL.SK
VSE
VSDS
VSE

Pozvánka: Konferencia VSE unIT má v tomto roku viac ako 30 tvárí

Spoločnosť Východoslovenská energetika Holding a.s. (VSE Holding) pozýva širokú i odbornú verejnosť na 4. ročník VSE unIT konferencie, ktorá sa uskutoční online už 8. a 9. júna. Registrácia je bezplatná.

VSE UNIT

Foto: VSE Holding

O pestrý obsah sa postará viac ako 30 lokálnych i zahraničných spíkrov. Každý účastník sa stáva ďalšou tvárou konferencie a môže si užívať dvojdňový program nabitý celosvetovými smart riešeniami uplatnenými v rôznych pracovných odvetviach. Všetci účastníci sa môžu taktiež zapájať a tvoriť obsah konferencie, a to kladením otázok cez aplikáciu Sli.do.

Dokopy na VSE unIT-e vystúpi viac ako 30 spíkrov. Chýbať nebudú zástupcovia veľkých IT firiem či lokálni odborníci.

Tohtoročným headlinerom podujatia je spoluzakladateľ spoločnosti Apple, Steve Wozniak. Práve on spôsobil revolúciu vo vývoji počítačov zostrojením prvej rady produktov Apple, Apple I a II, ktoré boli prvou generáciou verejne dostupných osobných počítačov. Vďaka tomu sa tak počítač stal neoddeliteľnou súčasťou bežného života. A aj vďaka Wozniakovi sa dnes môžete pripojiť na konferenciu VSE unIT.

Registrujte sa bezplatne na stránke www.unitconference.sk.

Tento rok organizátori prvýkrát uvedú aj tzv. CEO panelovú diskusiu, kde verejnosti prestavia svoje názory na zavádzanie inovácií predstavitelia spoločností VSE Holding, U. S. Steel, Lynx a Deutsche Telekom IT Solutions Slovakia.

VSE unIT ponúka jedinečný priestor pre prezentovanie aktuálnych tém spojených s biznisom a IT. Moderné IT riešenia dnes potrebuje každý segment, výnimkou nie je ani energetika, verejné služby, zdravotníctvo či vzdelávanie.

Ako sa týmto oblastiam darí zavádzať inovatívne riešenia? Aké sú ich ďalšie kroky? Čaká nás inovačná revolúcia? Žijeme novú dobu, aké máme príležitosti a budeme ich vedieť využiť?

Otázky zodpovedajú spíkri na VSE unIT už tento utorok a stredu. Program konferencie a ďalšie informácie nájdete na www.unitconference.sk. Event môžete sledovať aj na Facebook-u.


Diskusia (0)

Pridajte komentár

Táto funkcia zabraňuje robotom pridávať neadekvátne príspevky. Zadajte prosím overovací kód, ktorý je výsledkom uvedeného vzorca.Pre pridanie nového komentára sa prosím prihláste.


Mohlo by vás zaujímať

Prvé školy budú využívať slnečnú energiu vďaka fotovoltike od SPP

Prvé školy budú využívať slnečnú energiu vďaka fotovoltike od SPP

V rámci pilotného projektu pre školy poskytne SPP svoje know-how a vo vlastnej réžii zabezpečí všetky potrebné povolenia.

Bytový podnik zmodernizoval zdroj tepla a pridal výrobu elektriny. Investíciu splatia úspory

Bytový podnik zmodernizoval zdroj tepla a pridal výrobu elektriny. Investíciu splatia úspory

Náklady na rozsiahlu modernizáciu sa pokryjú z energetických úspor počas najbližších 10 rokov, mesto ani bytový podnik nemuseli do projektu vstúpiť s priamou investíciou.

Kotly na drevo

Kotly na drevo

Pozrite si náš výber z kotlov na drevo od viacerých výrobcov, ktorí ponúkajú kotly na Slovensku.