VSE
VSE
Belimo 2

Pozvánka: AHK Slowakei: Nemecké bezpečnostné riešenia pre Slovensko

Nemeckí a slovenskí odborníci predstavia riešenia pre kybernetickú bezpečnosť, biometriu, ochranu perimetra či bezpečnú priemyselnú komunikáciu.

AHK Slowakei

Foto: Depositphotos

Slovensko-nemecká obchodná a priemyselná komora (AHK Slowakei) pozýva na virtuálnu odbornú konferenciu Nemecké bezpečnostné riešenia pre Slovensko, ktorá sa uskutoční online v utorok 8. marca 2022.

Účasť na samotnej odbornej konferencii, ako aj na individuálnych kooperačných rozhovoroch je bezplatná. Konferencia bude simultánne tlmočená.

Na podujatí vystúpia nemeckí a slovenskí odborníci a budú sa prezentovať best practicies, know how z oboch krajín. Inovatívne nemecké spoločnosti predstavia svoje technológie a produkty v oblasti kybernetickej bezpečnosti, biometrie, ochrany perimetra či bezpečnej priemyselnej komunikácie. 

Po konferencii budú nasledovať individuálne online kooperačné rozhovory s nemeckými firmami s cieľom nadviazania nových obchodných kontaktov a vzťahov do budúcnosti. Tieto individuálne kooperačné rozhovory budú prebiehať online aj nasledovné dni po konferencii, a to 9. a 10.marca 2022.


Program konferencie


Registrácia

Registrácia na online konferenciu, ako aj prihlasovanie na online kooperačné rozhovory, prebieha prostredníctvom registračného formulára. Účasť na podujatí je bezplatná.


Ďalšie informácie

Profily nemeckých firiem, s ktorými bude možné realizovať kooperačné rozhovory, nájdete tu.

Projekt je organizovaný v rámci Programu rozvoja trhu s finančnou podporou Spolkového ministerstva hospodárstva a ochrany klímy (BMWK).

Kontaktnou osobou je projektová manažérka AHK Slowakei Petra Erbová (e-mail: erbova@ahk.sk, tel. č.: +421 902 918 263).


Diskusia (0)

Pridajte komentár

Táto funkcia zabraňuje robotom pridávať neadekvátne príspevky. Zadajte prosím overovací kód, ktorý je výsledkom uvedeného vzorca.Pre pridanie nového komentára sa prosím prihláste.


Mohlo by vás zaujímať

Prinesú investície a nezvýšia dlh. Garantované energetické služby obnovia budovy, hovorí šéfka ESCO Slovensko

Prinesú investície a nezvýšia dlh. Garantované energetické služby obnovia budovy, hovorí šéfka ESCO Slovensko

Optimálne využívanie energií sa týka mnohých oblastí, a to nám pomáha rásť, hovorí Naďa Hartmann. ESCO Slovensko má pod sebou už osem dcérskych spoločností.

Zvyšuje energetickú sebestačnosť. Ako funguje batériové úložisko v miestnej distribučnej sieti

Zvyšuje energetickú sebestačnosť. Ako funguje batériové úložisko v miestnej distribučnej sieti

Veľkokapacitná batéria optimalizuje využívanie elektriny z fotovoltiky v priemyselnom areáli.

Pozvánka na konferenciu: VZDUCHOTECHNIKA 2024

Pozvánka na konferenciu: VZDUCHOTECHNIKA 2024

23. ročník vedecko-odbornej konferencie SSTP s témou "Vnútorné prostredie a energetická náročnosť budov so vzduchotechnikou" sa uskutoční v polovici júna v atraktívnom prostredí Vysokých Tatier.

X
X
X
X