Elektrifikácia vozového parku zníži vaše ekonomické náklady | ENERGIE-PORTAL.SK
VSE
VSE
Belimo

Elektrifikácia vozového parku zníži vaše ekonomické náklady

Zapojte sa do siete nabíjacích staníc, ktorá funguje na princípe zdieľania.

Elektrifikácia vozového parku

Foto: Unsplash

Budúcnosť automobilového priemyslu je zelená. Zelené technológie, zelené riešenia. To je fakt. A čo keby sme vám povedali, že vďaka elektrifikácii by sa vám znížili i náklady?

Dajte sa na to i s vaším vozovým parkom, či už vlastníte kuriérsku spoločnosť, taxi služby alebo autá požičiavate. Ako vyzerá ideálny proces nabíjania automobilov, ktorý už nie je iba vesmírnou hudbou budúcnosti?

Moderná a ekologická elektrifikácia, ktorá rieši všetky doterajšie problémy

Predstavte si, že nielenže konečne prestanete riešiť dojazd, ale získate popri nabíjaní automobilov i množstvo výhod. Navyše je tu časom možnosť, ako nabíjať elektromobil úplne zadarmo. A čo by ste povedali na prepojenie samotného nabíjania s energetickým manažmentom budovy?

Smart systém, ktorý by dokázal monitorovať aktuálnu spotrebu budovy a následne optimálne rozhodnúť o výkone nabíjania? Bez hrozby vyhodenia ističov alebo prekročenia rezervovanej kapacity budovy. Okrem toho, si vlastník nabíjacej stanice dokáže vytvoriť riešenie na mieru a vďaka tomu nastaviť prioritizáciu výkonu pre VIP vozidlá, či pridať k nabíjačkám pre elektromobily i ďalšie doplnky ako kompresor a zásuvku pre e-bike.

Benefity, ktoré vám znížia firemné náklady

Toto všetko a ešte omnoho viac dokáže systém AgeVolt. Náklady sa vám znížia vďaka tomu, že nepotrebujete všade nové prípojky. Jeden riadiaci systém utiahne až 100 nabíjacích staníc. No a čím viac nabíjačiek na parkoviskách, tým samozrejme nižšia cena.

Dá sa zdieľať s verejnosťou, prepojiť s účtovným či dochádzkovým systémom a poskytuje prehľad nad spotrebou celej budovy. Navyše ho viete prepojiť s fotovoltikou a nabíjať len z prebytkov energie zo solárnych panelov. Šetríte budget i životné prostredie. Plus nebudete hradiť žiadne ďalšie mesačné poplatky za správu nabíjacej stanice.

K dispozícii sú dve riešenia. Wallbox na súkromné nabíjanie a Pillar ideálny pre verejné alebo privátne parkoviská pri nákupných centrách, supermarketoch, či pri čerpacích staniciach.

Budujte si i svoj vlastný biznis

No a ak ste ten správny podnikateľ, okrem prepojenia nabíjačky na elektromobil s interným dochádzkovým, zákazníckym, parkovacím či účtovným systémom, sa isto nájdete aj v podpore vlastného biznisu. Spomeňme napríklad promovanie ponúk a akcií na svoje tovary a služby cez aplikáciu, prepájanie výhod pre zákazníkov s nabíjaním. 

Zelenší vozový park je zodpovedným trendom, ktorý už nasledujú veľké slovenské spoločnosti ako napríklad DPD či UPS. Pridajte sa i vy.

Prostredníctvom jedinečného riešenia AgeVolt Digital Platform užívatelia dokážu mať všetky informácie o nabíjaní pod jednou strechou. Okrem toho spoločnosť AgeVolt jednoducho zabezpečí všetky nevyhnutné povinnosti v súvislosti s nabíjaním, ako napríklad zabezpečenie platieb, pripojenie do iných nadnárodných platforiem a zákonných požiadaviek.


PR článok spoločnosti AgeVolt Slovakia s.r.o.

Značky
AgeVolt

Diskusia (0)

Pridajte komentár

Táto funkcia zabraňuje robotom pridávať neadekvátne príspevky. Zadajte prosím overovací kód, ktorý je výsledkom uvedeného vzorca.Pre pridanie nového komentára sa prosím prihláste.


Mohlo by vás zaujímať

Pozvánka: Európsky energetický summit 2023

Pozvánka: Európsky energetický summit 2023

Odborné podujatie pod záštitou Ministerstva hospodárstva SR sa uskutoční v druhej polovici októbra v Bratislave.

Pozvánka na konferenciu: CARBON DAY 2023

Pozvánka na konferenciu: CARBON DAY 2023

Organizátor podujatia EkosPlus pozýva na odbornú konferenciu zameranú na klimaticko - energetickú politiku a obchodovanie s emisnými kvótami.

Pozvánka na konferenciu: CARBON DAY 2022 (aktualizovaná)

Pozvánka na konferenciu: CARBON DAY 2022 (aktualizovaná)

Organizátor podujatia EkosPlus pozýva na odbornú konferenciu zameranú na klimaticko - energetickú politiku a obchodovanie s emisnými kvótami.