VSE
VSE
Belimo 2

Adresár firiem na Energie-portal.sk

Adresár firiem patrí dlhodobo k najnavštevovanejším stránkam denníka Energie-portal.sk.

Adresár firiem na Energie-portal.sk

Fotolia

  • Slovník |  05.09.2015 |  redakcia

Každá spoločnosť, ktorá poskytuje tovary alebo služby v oblasti energetiky alebo odpadového hospodárstva a spadá do niektorej z našich kategórii v oblasti energetiky alebo odpadového hospodárstva, môže pridať informácie o svojej spoločnosti prostredníctvom formulára, ktorého odkaz nájdete v sekcii Adresár firiem.

Postup pridania firmy do Adresára firiem

  • Vyplňte formulár. Pre oblasť energetiky je to tento formulár, pre oblasť odpadového hospodárstva je to tento formulár.

  • Po jeho vyplnení náš administrátor skontroluje údaje a správnosť zaradenia do kategórií, následne, zvyčajne do troch dní, Váš záznam aktivuje.

Ako dostať vašu firmu medzi „TOP FIRMY“

  • Ak ste našim predplatiteľom, v adresári firiem budú zverejnené všetky zadané informácie o vašej spoločnosti, vrátane podrobných kontaktných údajov a popisu činnosti spoločnosti. Zároveň budete zaradení do preferenčnej sekcie „Top firmy“.

  • Ak nie ste našim predplatiteľom, v adresári firiem budú zverejnené iba základné informácie: názov spoločnosti, adresa sídla, IČO.

Aktualizácia záznamu v Adresári firiem

  • Ak potrebujete aktualizovať svoj záznam v adresári, alebo máte problém s vytvorením záznamu, neváhajte nás kontaktovať na adrese info@proenviro.eu.

  • Prevádzkovateľ stránky si vyhradzuje právo na úpravu zaradenia spoločnosti do jednotlivých kategórií.


Diskusia (0)

Pridajte komentár

Táto funkcia zabraňuje robotom pridávať neadekvátne príspevky. Zadajte prosím overovací kód, ktorý je výsledkom uvedeného vzorca.Pre pridanie nového komentára sa prosím prihláste.


Mohlo by vás zaujímať

Predajcovia brikiet, peliet a palivového dreva na Slovensku

Predajcovia brikiet, peliet a palivového dreva na Slovensku

Zoznam predajcov peliet a a mapu obchodov, ktoré sú priebežne aktualizované.

Geotermálna energia

Geotermálna energia

Geotermálna energia (z gréčtiny. „Geos“ - „zem“ a „thermal“ znamená „teplo“) je prejavom tepelnej energie zemského telesa, ktorá vzniká rozpadom rádioaktívnych látok a pôsobením slapových síl (slapové javy sú periodické zmeny rozloženia zemskej hmoty vznikajúce v podstatnej miere vplyvom obehu a príťažli­vých síl Mesiaca a v menšej miere vplyvom Slnka).

Predajcovia kotlov na Slovensku

Predajcovia kotlov na Slovensku

Pozrite si exkluzívny zoznam obchodov s kotlami v SR. Zoznam a mapa sú priebežne aktualizované.