KI

Viedol SEPS aj Transpetrol. ÚRSO má nového podpredsedu

Na úrade v minulosti už pôsobil ako člen Regulačnej rady.

Viedol SEPS aj Transpetrol. ÚRSO má nového podpredsedu
Foto: Energie-portal.sk

Úrad pre reguláciu sieťových odvetví (ÚRSO) má od včerajška (23. októbra) nového podpredsedu. Stal sa ním Ján Horkovič, ktorého do funkcie na návrh predsedu Jozefa Holjenčíka vymenovala vláda. Druhým podpredsedom zostáva Martin Horváth.

J. Horkovič obsadil funkciu, ktorú v ten istý deň uvoľnil Szabolcs Hodosy. Ten po novom pôsobí ako štátny tajomník rezortu hospodárstva, kde nastúpil na stoličku uvoľnenú po odchode Kamila Šaška.

jan_horkovic

Kto je Ján Horkovič

Nový podpredseda ÚRSO Ján Horkovič má za sebou dlhoročné pôsobenie v energetike (jeho celý životopis si môžete stiahnuť cez odkaz v závere článku). Zastával pritom aj viacero vrcholových pozícií a pôsobil už aj na regulačnom úrade.

Celý obsah článku je prístupný pre predplatiteľov.

Ak máte záujem o predplatné, pokračujte prosím kliknutím na tlačidlo nižšie.

Predplatné obsahuje:

  • Prístup ku všetkým článkom v denníku Energie-portal.sk (ISSN 1338-5933)
  • Prístup ku všetkým článkom v denníku Odpady-portal.sk (ISSN 1338-1326)
  • Prístup ku všetkým článkom v denníku Voda-portal.sk (ISSN 2585-7924)

Diskusia(0)