Eversheds Sutherland

Sulík dostal od šéfa Gazpromu vysvetlenie, prečo je plynovod Nordstream 2 potrebný

Rusko uzavrelo s Ukrajinou novú dohodu o tranzite zemného plynu do roku 2024.

Sulík dostal od šéfa Gazpromu vysvetlenie, prečo je plynovod Nordstream 2 potrebný
Richard Sulík / Foto: Energie-portal.sk

Minister hospodárstva Richard Sulík (SaS) počas 24. Medzinárodného ekonomického fóra (SPIEF) v Petrohrade rokoval s predsedom riadiaceho výboru a podpredsedom predstavenstva spoločnosti Gazprom Alexejom Millerom.

Na rokovaní sa hovorilo o tranzite plynu cez územie Ukrajiny na Slovensko, ako aj o výstavbe novej plynovodnej infraštruktúry.

Celý obsah článku je prístupný pre predplatiteľov.

Ak máte záujem o predplatné, pokračujte prosím kliknutím na tlačidlo nižšie.

Predplatné obsahuje:

  • Prístup ku všetkým článkom v denníku Energie-portal.sk (ISSN 1338-5933)
  • Prístup ku všetkým článkom v denníku Odpady-portal.sk (ISSN 1338-1326)
  • Prístup ku všetkým článkom v denníku Voda-portal.sk (ISSN 2585-7924)

Diskusia(0)