VSDS

SEPS otestovala zamestnancov na COVID-19 PCR testami. Piati boli pozitívni

Prevádzkovateľ prenosovej sústavy aktuálne eviduje 25 pozitívne testovaných zamestnancov.

SEPS otestovala zamestnancov na COVID-19 PCR testami. Piati boli pozitívni
Ilustračné foto: Slovnaft

Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a. s. (SEPS), ktorá na Slovensku prevádzkuje prenosovú a eletrizačnú sústavu, od 6. do 9. novembra opätovne uskutočnila celofiremné RT-PCR testovanie zamestnancov.

"Máme nastavené pravidlá testovania RT-PCR testmi vzhľadom na ich vyššiu spoľahlivosť," vysvetlila spoločnosť.

V spolupráci s dodávateľom SEPS zabezpečila otestovanie zamestnancov všetkých pracovísk – administratívnej budovy v Bratislave, Slovenského elektroenergetického dispečingu (SED) v Žiline, ako aj prevádzkových správ západného, stredného a východného Slovenska.

Celý obsah článku je prístupný pre predplatiteľov.

Ak máte záujem o predplatné, pokračujte prosím kliknutím na tlačidlo nižšie.

Predplatné obsahuje:

  • Prístup ku všetkým článkom v denníku Energie-portal.sk (ISSN 1338-5933)
  • Prístup ku všetkým článkom v denníku Odpady-portal.sk (ISSN 1338-1326)
  • Prístup ku všetkým článkom v denníku Voda-portal.sk (ISSN 2585-7924)

Diskusia(0)