Enesco

Noví podpredsedovia ÚRSO sa ujali funkcií

Jozefa Mihoka a Milana Kubalu vystriedali Szabolcs Hodosy a Martin Horváth.

Noví podpredsedovia ÚRSO sa ujali funkcií
Ilustračné foto: Energie-portal.sk

Predseda Úradu pre reguláciu sieťových odvetví (ÚRSO) Andrej Juris sa dnes, 16. septembra 2020, na spoločnom stretnutí na pôde úradu poďakoval za odvedenú prácu Jozefovi Mihokovi a Milanovi Kubalovi, ktorých vláda SR ku 14. septembru 2020 odvolala z funkcií podpredsedov úradu.

A. Juris zároveň na úrade oficiálne privítal dvoch nových podpredsedov, Szabolcsa Hodosyho a Martina Horvátha, ktorých do funkcií podpredsedov úradu na jeho návrhvláda SR vymenovala.

Prvým z dvojice nových podpredsedov ÚRSO je Szabolcs Hodosy, ktorý rovnako ako predseda ÚRSO Juris dlhé roky pôsobil v Západoslovenskej distribučnej, a.s. (ZSD).

Martin Horváth získal ekonomické vzdelanie a do roku 2008 pracoval v bankovom sektore. Od roku 2008 pôsobí ako Managing partner v spoločnosti SF Consult s.r.o., kde sa zaoberá poradenstvom v oblasti riadenia, financovania a podnikovej ekonomiky, riadením projektov a interim manažmentom.

ZDROJ: ÚRSO

Celý obsah článku je prístupný pre predplatiteľov.

Ak máte záujem o predplatné, pokračujte prosím kliknutím na tlačidlo nižšie.

Predplatné obsahuje:

  • Prístup ku všetkým článkom v denníku Energie-portal.sk (ISSN 1338-5933)
  • Prístup ku všetkým článkom v denníku Odpady-portal.sk (ISSN 1338-1326)
  • Prístup ku všetkým článkom v denníku Voda-portal.sk (ISSN 2585-7924)

Diskusia(0)