Enesco

Pre koronavírus hrozia ťažkosti veľkým aj malým odberateľom, ERÚ vyzýva k zhovievavosti

Český regulátor odkladá niektoré administratívne povinnosti regulovaných subjektov a na všetkých účastníkov trhu sa obrátil s mimoriadnou výzvou. Slovenský ÚRSO zatiaľ podobné kroky neprijíma.

Pre koronavírus hrozia ťažkosti veľkým aj malým odberateľom, ERÚ vyzýva k zhovievavosti
Foto: Fotolia

Český Energetický regulačný úrad (ERÚ) zverejnil výzvu, v ktorej žiada všetkých účastníkov energetického trhu, aby pri riešení možných problémov so zákazníkmi aj inými účastníkmi trhu prihliadali k obmedzeniam vyvolaným pandémiou koronavírusu.

Pri drobných spotrebiteľoch hrozia najmä ťažkosti s oneskorenými platbami. U veľkých odberateľov môže byť problémom hlavne nevyužívanie rezervovanej kapacity v dôsledku obmedzenia výroby.

Zákon u našich západných susedov síce spotrebiteľom zaručuje, že ak nedodržia svoje zmluvné povinnosti voči dodávateľovi energie v dôsledku zásahu vyššej moci, nemala by im za také pochybenie hroziť náhrada škody, naďalej však môžu čeliť zmluvnej sankcii. A to aj v prípadoch, keď napríklad nemohli odoslať platbu v hotovosti kvôli uzatvorenej pobočke pošty, karanténe či z iného relevantného dôvodu.

„Vyzývam preto všetkých dodávateľov energií, aby k zákazníkom pristupovali skutočne ústretovo, boli čo najviac zhovievaví pri riešení problémov – teraz aj neskôr. Všetkých účastníkov trhu žiadam, aby sa vyhýbali okamžitému uvaleniu zmluvných či zákonných sankcií na spotrebiteľov napríklad v tých prípadoch, keď zaplatí oneskorene alebo nestihnú riadne ukončiť zmluvu, dôjde ku komplikáciám pri zmene dodávateľa a podobne,“ hovorí predseda Rady ÚRSO Stanislav Trávníček.

Slovenský Úrad pre reguláciu sieťových odvetví (ÚRSO) sa zatiaľ s podobnou výzvou na účastníkov trhu neobrátil. Energie-portal.sk zisťuje, či slovenský regulátor plánuje pre koronavírus prijímať mimoriadne opatrenia v oblasti regulácie. Na reakciu čakáme.

Distribučky žiadajú o zhovievavosť

Český regulátor odporúča zákazníkom s dodávateľom komunikovať a o probléme ho čo najskôr informovať. Hoci väčšina dodávateľov kvôli zníženiu rizika šírenia nákazy obmedzila prevádzku svojich zákazníckych centier, v prevádzke zostávajú tzv. Call-centrá, prípadne je možné využiť elektronickú komunikáciu.

Podľa člena Rady ERÚ Rostislava Krejcara sa český regulátor obrátil aj na distribučné spoločnosti, ktoré majú v kompetencii odpojovanie odberných miest pri neoprávnenom odbere.

„Takýto krok má prísne pravidlá aj za normálnych okolností, po jednej nezaplatené mesačnej platbe vás nikto odpojiť nemôže. Avšak spotrebitelia teraz môžu skončiť v dlhšom omeškaní, a to nie vlastnou vinou. Verím, že distribučné spoločnosti preto budú postupovať ohľaduplne najmä u tých domácností, kde problémy preukázateľne súvisí s popísanými obmedzeniami,“ dopĺňa Rostislav Krejcar, člen Rady ERÚ.

ERÚ odkladá podávanie výkazov

Ťažkosti sa môžu dotknúť aj veľkých odberateľov energie. Niektorí z nich totiž nemôžu využiť dohodnutú rezervovanú kapacitu. Aj v týchto prípadoch ERÚ žiada licencované subjekty, aby pri rokovaní o úprave zmluvných podmienok, na ktoré majú zmluvné strany pri podobných nečakaných udalostiach zákonný nárok, vyšli žiadateľom čo možno najviac v ústrety.

Celý obsah článku je prístupný pre predplatiteľov.

Ak máte záujem o predplatné, pokračujte prosím kliknutím na tlačidlo nižšie.

Predplatné obsahuje:

  • Prístup ku všetkým článkom v denníku Energie-portal.sk (ISSN 1338-5933)
  • Prístup ku všetkým článkom v denníku Odpady-portal.sk (ISSN 1338-1326)
  • Prístup ku všetkým článkom v denníku Voda-portal.sk (ISSN 2585-7924)

Diskusia(0)