VSDS

My sme les: V Banskej Bystrici demonštrovalo asi 1000 ľudí

Iniciatíva My sme les zvolala protest pred sídlom štátneho podniku Lesy SR. Pozrite si video z akcie.

My sme les: V Banskej Bystrici demonštrovalo asi 1000 ľudí
Foto: My sme les

Po tom, čo Lesy SR spustili v televízii, rozhlase a na internete reklamnú kampaň Les sme my, iniciatíva My sme les zvoláva v Banskej Bystrici protest

"Očakávali sme, že Vláda SR podporí naše požiadavky. Aspoň jednu z desiatich! Nestalo sa. Obidvaja premiéri sa s nami odmietli stretnúť a diskutovať," zdôrazňovali autori výzvy, keď protest pred dvoma týždňami ohlasovali. 

Celý obsah článku je prístupný pre predplatiteľov.

Ak máte záujem o predplatné, pokračujte prosím kliknutím na tlačidlo nižšie.

Predplatné obsahuje:

  • Prístup ku všetkým článkom v denníku Energie-portal.sk (ISSN 1338-5933)
  • Prístup ku všetkým článkom v denníku Odpady-portal.sk (ISSN 1338-1326)
  • Prístup ku všetkým článkom v denníku Voda-portal.sk (ISSN 2585-7924)
Značky
My sme les

Diskusia(0)