Viac ako 400 tisíc Európanov zomrie každý rok predčasne
kvôli znečistenému ovzdušiu. Hlavným
zdrojom tohto znečistenia sú emisie oxidu uhličitého, vrátane
jedovatého dioxidu uhličitého, ktoré produkujú cestné vozidlá.
Dieslové motory sú najhoršie
Aj preto Európska únia presadzuje nové pravidlá pri meraní
emisií áut, ktoré spustil v minulom roku škandál
automobilky Volkswagen. „Automobilový priemysel si musí obnoviť
dôveru v celej Európe. Toto odvetvie by sa znovu malo stať
dôveryhodné. A preto nové testy musia byť jasné
a nezávislé,“ vyhlásil Françoise Grossetete, europoslanec
za EPP.
Ako vyplýva z údajov Európskeho parlamentu, oxidy uhlíku
spôsobujú pľúcne a srdečné choroby. Približne 40 percent
všetkých týchto emisií spôsobuje cestná doprava, pričom
80 percent znečistenia ide na vrub dieslových motorov.
Podľa Aloisa Krasenbrinka, ktorý pracoval na štúdii pre
Európsku komisiu ohľadom dopadov benzínových a dieslových
pohonných jednotiek, už v roku 2010 zistili, že vznetové
motory majú problémy s emisiami oxidov dusíka.
Nové testy
Celý obsah článku je prístupný pre predplatiteľov.
Ak máte záujem o predplatné, pokračujte prosím kliknutím na tlačidlo nižšie.
Predplatné obsahuje:
- Prístup ku všetkým článkom v denníku Energie-portal.sk (ISSN 1338-5933)
- Prístup ku všetkým článkom v denníku Odpady-portal.sk (ISSN 1338-1326)
- Prístup ku všetkým článkom v denníku Voda-portal.sk (ISSN 2585-7924)
© PROPERTY & ENVIRONMENT s. r. o. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ.