Európsky parlament včera odmietol vetovať dočasné zvýšenie
limitov na emisie oxidov dusíka (NOx) dieselových automobilov.
Súvisí to s krokmi Európskej komisie, ktorá chce po kauze
Volkswagen prechodne uvoľniť tieto maximálne hodnoty, aby sa
onedlho mohli zaviesť obmedzenia, ktoré vychádzajú z reálnych
emisií vozidiel.
Proti bol výbor pre životné prostredie
Tento zámer sa pôvodne nepozdával výboru EP pre životné
prostredie, a preto chcel návrh vetovať. Europoslanci ho
nakoniec zamietli tesným pomerom hlasov 323:317. Zvyšných 61
prítomných sa zdržalo.
Nakoniec aj šéf výboru Giovanni La Via bol spokojný po
hlasovaní. „Momentálne máme k dispozícii jasný záväzok
Európskej komisie revidovať emisné limity s presným časovým
rámcom s cieľom znížiť maximálne hodnoty emisií na
úrovne, na ktorých sa dohodli spoluzákonodarcovia,“ povedal.
Podľa La Viu návrh na dlhodobú reformu systému typového
schvaľovania automobilov EÚ je už tiež, v súlade
s parlamentnou požiadavkou, na stole. „Toto nám umožní
pokračovať s procedúrou RDE (emisné skúšky vykonávané
pri skutočných jazdných podmienkach, pozn. red.) s cieľom
znížiť automobilové emisie NOx, ktoré sú v súčasnosti
o 400 až 500 percent nad úrovňou oficiálnych limitov,“
pokračoval.
Prechodné obdobie
Ako ďalej La Via dodal, rozhodnutím europarlamentu sme sa vyhli
neistote, nakoľko automobilový sektor má teraz prísne, ale
udržateľné lehoty, ktoré musí splniť. Tým sa dosiahne vyššia
úroveň kvality ovzdušia bez straty pracovných miest.
Celý obsah článku je prístupný pre predplatiteľov.
Ak máte záujem o predplatné, pokračujte prosím kliknutím na tlačidlo nižšie.
Predplatné obsahuje:
- Prístup ku všetkým článkom v denníku Energie-portal.sk (ISSN 1338-5933)
- Prístup ku všetkým článkom v denníku Odpady-portal.sk (ISSN 1338-1326)
- Prístup ku všetkým článkom v denníku Voda-portal.sk (ISSN 2585-7924)
© PROPERTY & ENVIRONMENT s. r. o. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ.