Enesco

Vaillant vstupuje do Južnej Kórey

Nemecký výrobca vykurovacích zariadení Vaillant vstupuje na trh Južnej Kórey s ponukou najnovšími kotlov.

Vaillant vstupuje do Južnej Kórey
Vstup na svete najväčšieho výrobcu plynových kotlov podľa podielu na trhu by mohol priniesť zásadnú zmenu na domácom trhu, na ktorm dominujú miestni výrobcovia, ako je Kiturami a KD Navien. Informáciu priniesol denník Korea Joongang Daily.

Vaillant Group Kórea vo štvrtok oznámil, že sa plánuje zacieliť na prémiových spotrebiteľov s high-end ecoTEC Plus produktovou radou.

Prečítajte si tiež
Predajcovia kotlov na Slovensku
Exkluzívny zoznam predajní a predajcov kotlov v SR. Zoznam a mapa sú priebežne aktualizované.

Carsten Voigtländer, generálny riaditeľ spoločnosti, povedal, že Vaillant sa bude snažiť získať podiel na trhu okolo 10 percent. "Vaillant má viac ako desaťpercentný podiel na trhu v každej krajine svojej pôsobnosti," uviedol generálny riaditeľ spoločnosti Vaillant Group na tlačovej konferencii v regióne Gangnam.

Veľkosť kórejského trhu sa odhaduje na 1,2 milióna predaných plynových kotlov ročne, čo je tretí najväčší trh na svete po Veľkej Británii a Číne.

Nemecký výrobca sa zameriava spotrebiteľa s energeticky efektívnymi kondenzačnými kotlami štýlu Ecotec. Vaillant tvrdí, že tieto modely sú energeticky efektívnejšie než konvenčné plynové kotly a spĺňajú najvyššie štandardy energetickej účinnosti.

Vaillant Group je rodinný podnik pôsobiaci vo viac ako 20 krajinách a vyvážajúci svoje výrobky do 75 krajín.


Diskusia(0)