Rýchlonabíjacie stanice dobijú batériu na plnú kapacitu
v priebehu šiestich minút a elektrobus dokáže následne
prejsť výhradne na elektrinu sedem kilometrov.
Vo
švédskom meste Göteborg začali nedávno premávať tri čisto
elektrické a sedem hybridných autobusov Volvo, ktoré poháňa
elektrina získavaná výlučne z obnoviteľných zdrojov.
Nové prírastky vo flotile mestskej hromadnej dopravy výrazne
znižujú hlučnosť a emisie vypúšťané do ovzdušia, keďže
spotrebujú zhruba o 80 percent menej paliva ako dieselové
modely. V priemere dokázali autobusy počas ročného
testovania prejsť 70 percent trasy výlučne na elektrinu.
Na vývoji elektrického systému nových modelov spolupracovalo
Volvo so spoločnosťou Siemens, ktorá do nich dodáva elektrické
pohony, energetické snímače a poskytuje dobíjacie stanice aj
komunikačné jednotky.

Výhodou použitej technológie je, že takmer všetka potrebná
infraštruktúra pre dobíjanie je súčasťou stanice – autobus
potrebuje iba bezdrôtový komunikátor a dve paralelné
kontaktné lišty. Riešenie výrazne znižuje hmotnosť autobusu
napríklad v porovnaní s trolejbusom, ktorý má na
streche pantograf. Vzhľadom k expresnému dobíjaniu môžu
dobíjacie stanice nainštalované na viacerých zastávkach pozdĺž
celej trasy autobusovej linky.
Spoločnosti Volvo a Siemens už v minulosti dodali
hybridné autobusy aj do iných miest, napríklad do Štokholmu či
do Hamburgu, kde začali premávať v decembri minulého roku.
V rámci partnerstva chcú firmy vyvinúť štandard pre
dobíjaciu infraštruktúru, ktorý by uľahčil mestám prechod
k elektrobusom.
© PROPERTY & ENVIRONMENT s. r. o. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ.