Nová vláda Roberta Fica vymenila vedenie Slovenskej elektrizačnej
prenosovej sústavy.
Rozhodnutím jediného akcionára spoločnosti
Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a. s. (ďalej SEPS, a. s.)
boli s účinnosťou ku dňu 19.6.2012 odvolaní doterajší členovia
predstavenstva Ján Horkovič, Michal Pokorný, Emil Krondiak a Martin
Bonko.
S účinnosťou ku dňu 20.6.2012 nahradili novozvolení členovia
predstavenstva - Miroslav Stejskal, Michal Pokorný, Alojz Bernát,
Alexander Kšiňan a Miroslav Rapšík. Za predsedu predstavenstva
bol určený Miroslav Stejskal, za podpredsedu predstavenstva Michal
Pokorný. SEPS o tom informoval na svojej internetovej stránke.
Zároveň boli odvolaní členovia Dozornej rady SEPS, a. s., volení
jediným akcionárom.
Novými členmi dozornej rady sa stali Peter Matejíček, Pavol Fandl,
Dušan Ševčík, Roman Masár, Rastislav Januščák, Július Laššan, Ján
Horváth a František Janíček. Za predsedu dozornej rady bol určený
Peter Matejíček.
© PROPERTY & ENVIRONMENT s. r. o. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ.