Slovensko vstúpilo do Technologického programu Medzinárodnej energetickej agentúry
Ministerstvo hospodárstva dnes informovalo o vstupe Slovenska do Technologického programu spolupráce Medzinárodnej energetickej agentúry (IEA) pre solárne technológie, vykurovanie a chladenie.