Martin Hollý: V priemysle máme najväčšie emisie, znižujeme ich však v energetike
Pridávame nové ciele v oblasti obnoviteľných zdrojov, čo sa môže ukázať ako veľký problém, keďže Slovensko nemá problém emisnosti v energetike, ale má skôr problém s emisiami v priemysle.