OMV plánuje budovať nové nabíjačky pre elektromobily. V hre je aj Slovensko
Nabíjacie stanice pre elektromobily budú spoločne budovať najväčšie rakúske energetické podniky, koncern OMV a Stromkonzern Verbund. Okrem Rakúska plánujú sieť nabíjacích staníc rozširovať i v Čechách, Maďarsku, Nemecku, Slovinsku a na Slovensku.