Slovensko by mohlo v jadrovej energetike užšie spolupracovať s Iránom
Medzi Slovenskom a Iránom je priestor na spoluprácu aj pri mierovom využívaní jadra. Presvedčený je o tom minister hospodárstva Peter Žiga, ktorý sa tento týždeň v Teheráne stretol s viceprezidentom Iránu a šéfom iránskej Agentúry pre jadrovú energiu Alim Akbarom Salehim.