Eversheds Sutherland
Dny teplárenství a energetiky 2024
Belimo

SAPI Energy Conference 2023: Poprední zahraniční aj domáci odborníci predstavia energetiku budúcnosti

Slovenská energetika sa pripravuje na jednu z najdôležitejších udalostí roka, ktorá sa uskutoční na začiatku októbra 2023 v prestížnom Hoteli Senec.

SAPI Energy Conference 2023: Poprední zahraniční aj domáci odborníci predstavia energetiku budúcnosti

Ilustračné foto: Depositphotos

SAPI Energy Conference 2023 spojí aj tento rok odborníkov a lídrov v oblasti obnoviteľných zdrojov a energetickej efektivity, aby si vzájomne zdieľali dôležité poznatky a informácie o energetike budúcnosti. Účastníkov opäť čakajú dva dni plné inšpirácie, odborných diskusií a networkingu.

Kvalitní speakri a medzinárodná účasť

SAPI Energy Conference 2023 aj tento rok privíta viacerých prestížnych rečníkov zo zahraničia. Úvodnú reč prednesie Catharina Sikow-Magny z Generálneho riaditeľstva Európskej komisie pre energetiku a na pódiu sa o svoje vedomosti a skúsenosti podelia aj ďalší odborníci, ako Michaela Holl z think tanku Agora Energiewende a Linda Zeilina z ISFC. Dopĺňať ich budú odborníci z Českej republiky a Slovenska, ktorí prinesú na diskutované témy lokálny pohľad. V jednotlivých blokoch nebudú opäť chýbať zástupcovia ministerstiev, Úradu pre reguláciu sieťových odvetví (ÚRSO) či zástupcovia distribučných spoločností.

Rozsiahly priestor na diskusiu

SAPI Energy Conference 2023 sa zameriava na aktuálne témy a trendy v udržateľnej energetike. Hovoriť sa bude o novom európskom trhu s elektrinou, technologických inováciách v oblasti fotovoltiky a batérií, o využití obnoviteľných zdrojov energie v teplárenstve, finančných aspektoch zelených projektov a energetických komunít. Konferencia sľubuje bohatý program plný noviniek a odborných diskusií.

Okrem odborných diskusií nájdete na SAPI Energy Conference 2023 a priestor pre networking či už počas prestávok medzi blokmi alebo večer, počas spoločenského programu. Pestrá škála návštevníkov ponúkne zaujímavé kontakty pre výrobcov, inštalatérov, odborníkov, právnikov či firmy, ktoré sa zaujímajú o možnosti vybudovania vlastných zdrojov.

Posledné dni na registráciu

Registrácia pre SAPI Energy Conference 2023 už prebieha a kapacita sály sa postupne zapĺňa. Odporúčame preto registrovať sa na podujatie čo najskôr. Odkaz na registráciu nájdete na stránkach konferencie.

SAPI Energy Conference 2023 predstavuje najvýznamnejšiu udalosť v oblasti energetiky na Slovensku a v strednej Európe. Táto konferencia ponúkne inšpiráciu, nové nápady a významné kontakty pre všetkých, ktorí majú záujem o energetiku budúcnosti. Nezmeškajte jedinečnú príležitosť byť súčasťou najväčšej konferencie zameranej na udržateľnú energetiku v regióne. Organizátor konferencie sa teší na vás v Hoteli Senec**** v dňoch 4. a 5. októbra 2023.


Denník Energie-portal.sk je mediálnym partnerom podujatia.


Diskusia (0)

Pridajte komentár

Táto funkcia zabraňuje robotom pridávať neadekvátne príspevky. Zadajte prosím overovací kód, ktorý je výsledkom uvedeného vzorca.Pre pridanie nového komentára sa prosím prihláste.


Mohlo by vás zaujímať

Mali už rozdeľovať dotácie. Zelená domácnostiam naberá čoraz väčší sklz

Mali už rozdeľovať dotácie. Zelená domácnostiam naberá čoraz väčší sklz

SIEA stále nevydáva poukážky, ktoré sa majú preplácať z nových eurofondov. Podmienky podpory medzičasom aktualizovali.

Bol to najväčší pokles od spustenia EU ETS. Emisie v energetike a priemysle rekordne klesli

Bol to najväčší pokles od spustenia EU ETS. Emisie v energetike a priemysle rekordne klesli

Emisie v EÚ klesli proti roku 2005 takmer o polovicu, hlási Európska komisia po spracovaní najnovších dát za vlaňajšok.

Zvyšovať podiel obnoviteľnej energie možno aj bez výstavby nových zdrojov

Zvyšovať podiel obnoviteľnej energie možno aj bez výstavby nových zdrojov

Nie všetky krajiny EÚ dosiahli záväzný podiel obnoviteľnej energie v roku 2020. Francúzsko zatiaľ ani nenakúpilo voľné „kapacitné potvrdenky“.